خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/10/12 08:52:52
سرویس اجتماعی
در دستور کار هفته آتی کمیسیون قضایی مجلس قرار دارد

بررسی لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن

بررسی لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن و مجازات عبوردهندگان غیرمجاز افراد از مرزهای کشور در دستورکار هفته آتی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارد.
بررسی لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن بررسی لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن و مجازات عبوردهندگان غیرمجاز افراد از مرزهای کشور در دستورکار هفته آتی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100013581198.jpg بررسی,لایحه,مبارزه,با,قاچاق,انسان,و,اعضای,بدن Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و دوشنبه تشکیل جلسه خواهد داد.

طرح های الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی، انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور و اصلاح ماده 1117 قانون مدنی و الحاق سه تبصره به آن روز (یکشنبه، 15 دی ماه ) در کمیسیون قضایی و حقوقی بررسی می‌شوند.

همچنین بررسی طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی، طرح یک فوریتی اصلاح ماده (1041) قانون مدنی (اعاده شده از صحن مجلس) و لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن و مجازات عبوردهندگان غیرمجاز افراد از مرزهای کشور در دستور کار روز دوشنبه (16 دی ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی قرار دارند./

پایان پیام

خبرنگار: محمود صادقیان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet