ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/10/13 11:15:16
سرویس سیاسی
برزگر:

شهادت سردار سلیمانی محور مقاومت را تقویت می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: راه مقاومت از گذشته، بیشتر محکم تر شد و شهادت سردار سلیمانی محور مقاومت را تقویت کرده و فضای محیط بر دشمنان و عوامل آن‌ها نا امن خواهد شد.
شهادت سردار سلیمانی محور مقاومت را تقویت می کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: راه مقاومت از گذشته، بیشتر محکم تر شد و شهادت سردار سلیمانی محور مقاومت را تقویت کرده و فضای محیط بر دشمنان و عوامل آن‌ها نا امن خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109904917692.jpg شهادت,سردار,سلیمانی,محور,مقاومت,را,تقویت,می,کند Icana

شهروز برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ترور شهید سردار قاسم سلیمانی در بغداد به دستور ترامپ گفت: شهادتت مبارک سردار سرافراز اسلام .خادم خالصانه در راه خدا، مبارزه با ظلم و ستیز، ایستادگی در برابر شیاطین و دشمنان پست، مبارزه علیه داعش، مردی خستگی ناپذیر به فیض شیرین شهادت نائل گشت.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشمنان نادان، شیطان بزرگ آمریکا و ترامپ بداند که ایران اسلامی و محور مقاومت پر است از تربیت یافتگان و تشنه‌گان شهادت که همه همچون سردار سلیمانی آماده نبرد با آنان هستند. راه مقاومت از گذشته، بیشتر محکم تر شد و شهادت سردار سلیمانی محور مقاومت را تقویت کرده و فضای محیط بر دشمنان و عوامل آن‌ها نا امن خواهد شد.

وی ادامه داد: دشمن بداند که ایران پر است از دلیر مردانی همچون سردار سلیمانی و آمریکا و عوامل شیطانی خواب راحتی نخواهند داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی و ابو مهدی مهندس و یارانشان را  بر امت اسلامی، همه آزاده‌خواهان جهان، محضر مقام معظم رهبری و همچنین خدمت خانواده سردار سلیمانی و شهدای حمله ترور شیطان بزرگ؛اقدام ترور آمریکای جنایتکار را محکوم می کنم  و دشمن بداند که انتقام سختی را سربازان خدا از آنها خواهند گرفت.  از خداوند متعال خواستارم که شهادت را نصیب ماهم بگرداند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet