هدر اصلی
1398/10/13 14:56:40
سرویس سیاسی
قاضی پور در پی شهادت سردار سلیمانی:

آمریکا تاوان ترور سردار سلیمانی را خواهد داد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران قدرتمندتر از آن است که اجازه دهد جنگی در داخل مرزهای ایران اتفاق بیفتد ولی ترامپ مطمئن باشد که تاوان این حرکت خود را خواهد داد و نیروهای آمریکایی هر چه سریع تر باید از منطقه خارج شود.
آمریکا تاوان ترور سردار سلیمانی را خواهد داد نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران قدرتمندتر از آن است که اجازه دهد جنگی در داخل مرزهای ایران اتفاق بیفتد ولی ترامپ مطمئن باشد که تاوان این حرکت خود را خواهد داد و نیروهای آمریکایی هر چه سریع تر باید از منطقه خارج شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106708170446.jpg آمریکا,تاوان,ترور,سردار,سلیمانی,را,خواهد,داد Icana

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: شهادت مالک اشتر زمان، سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران اسلامی و همه نیروهای مقاومت جهان اسلام و رزمندگان اسلام تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

وی بیان کرد: ما سرباز ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و صراحتا اعلام می کنم که در صورت فرمان مقام معطم رهبری برای دفاع از نظام،کشور و انتقام شهادت سردار بزرگ، جان می دهیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما تابع حکم و دستور شورای عالی امنیت ملی هستیم و مصوبات آن را با جان و دل انجام خواهیم داد.

وی در خصوص شبهات درگیری ایران با آمریکا در پی اقدام ترامپ گفت: ایران قدرتمندتر از آن است که اجازه دهد جنگی در داخل مرزهای ایران اتفاق بیفتد ولی ترامپ مطمئن باشد که تاوان این حرکت خود را خواهد داد و نیروهای آمریکایی هر چه سریع تر باید از منطقه خارج شود. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet