هدر موبایل
1398/10/28 15:28:19
سرویس سیاسی
کولیوند:

محور مقاومت وابسته به فرد نیست / پاسخی دندانشکن به آمریکایی ها داده می شود

نماینده مردم کرج گفت: آمریکایی‌ها در این ۴۰ سال عمر با عزت انقلاب  جنایات تروریستی و کوری را علیه برخی از سربازان جان بر کف این کشور انجام داده‌اند که حتما در  یک زمان مناسب پاسخ دندانشکنی به ایالات متحده خواهیم داد.
محور مقاومت وابسته به فرد نیست / پاسخی دندانشکن به آمریکایی ها داده می شود نماینده مردم کرج گفت: آمریکایی‌ها در این 40 سال عمر با عزت انقلاب  جنایات تروریستی و کوری را علیه برخی از سربازان جان بر کف این کشور انجام داده‌اند که حتما در  یک زمان مناسب پاسخ دندانشکنی به ایالات متحده خواهیم داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906101419536789.jpg محور,مقاومت,وابسته,به,فرد,نیست,/,پاسخی,دندانشکن,به,آمریکایی,ها,داده,می,شود Icana

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حادثه تروریستی آمریکا در کشور عراق که منجر به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و جمعی از همراهانشان شدند، اشاره کرد گفت: در سالهای اخیر با شکل‌گیری داعش فضای ناامنی در منطقه غرب آسیا و خاورمیانه بوجود آمد که بخش اعظمی از این اتفاقات  هم در سوریه و عراق شکل گرفته است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران و دیگر جبهه‌های مقاومت با محوریت سردار سلیمانی باعث شدند تا گروه‌های تکفیری در منطقه نابود شوند و  همین حرکت بسیار با ارزش سبب شده بود تا آمریکایی‌ها دائما به دنبال ترور این شهید والامقام باشند که شاید بتوانند با این حرکت برنامه‌های خود را با آرامش خاطر دوچندان در خاورمیانه پیاده کنند. 

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار کرد: با ترور سردار سلیمانی مشخص شد که سطح این جنایت ناجوانمردانه چه اهمیت و ارزشی برای آمریکا داشته که  ترامپ صریحا اعلام می‌کند دستور شکل‌گیری این حادثه را او صادر کرده است.

نماینده کرج عنوان کرد: آمریکایی‌ها تصور می‌کنند که با ترور سردار سلیمانی به اهداف خود در منطقه خاورمیانه می‌رسند، اما متوجه نمی‌شوند که محور مقاومت، محوری بوده که به یک فرد وابسته نیست، بلکه مقوله‌ای جداگانه است که از قیام عاشورا تا به الان هم ادامه دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: آمریکایی‌ها در  40 سال اخیر عمر با عزت و پر برکت انقلاب اسلامی ایران، جنایت‌های ناجوانمردانه‌ای را علیه چهره‌های ملی ما انجام دادند و قطعا؛ پاسخ همه این ترورهای ناجوانمردانه را در  یک زمان مناسب به آمریکایی‌ها خواهیم داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet