هدر اصلی
1398/10/15 08:10:13
سرویس اقتصادی
نگاهی به لایحه بودجه سال99؛

گلمرادی: دولت برای دوگانه سوز شدن خودروها به مردم وام دهد

عضو کمیسیون انرژی مجلس ارائه وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها را ضروری دانست و نسبت به عدم افزایش جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی انتقاد کرد.
گلمرادی: دولت برای دوگانه سوز شدن خودروها به مردم وام دهد عضو کمیسیون انرژی مجلس ارائه وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها را ضروری دانست و نسبت به عدم افزایش جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103222987776.jpg گلمرادی:,دولت,برای,دوگانه,سوز,شدن,خودروها,به,مردم,وام,دهد Icana

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت در نظر گرفتن منابعی برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها در لایحه بودجه سال 99، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین و هزینه‌های بالای دوگانه سوز کردن برای صاحبان خودروها و خانواده‌ها باید برای متقاضیان این مهم وام و تسهیلات در نظر گرفت.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزایش تقاضا برای دوگانه سوز کردن خودروها منجر به کاهش قطعات آن شده است لذا دولت باید مدیریت خود را افزایش دهد تا مردم به دردهای بسته نخورند.

بیشتر بخوانید: ادیانی: پرداخت وام به متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در راه است

وی افزایش جایگاه‌های سوخت و دوگانه سوز کردن خودروها را ازجمله اقدامات ضروری برای افزایش استفاده از سوخت پاک دانست و گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 باید منابعی را نیز برای ارتقاء جایگاه‌های CNG در نظر بگیرد چراکه کم کاری در این زمینه مشهود است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزارت نفت باید تلاش مجددی برای دوگانه‌سوز کردن خودروها آغاز کند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet