انتخابات ریاست جمهوری
1398/10/18 13:10:57
سرویس اقتصادی
نادری:

نوسانات بازار سرمایه زودگذر است/ سهامداران سهام خود را نفروشند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید شوک بورس موقتی است و دامنه این شوک در حال کاهش است.
نوسانات بازار سرمایه زودگذر است/ سهامداران سهام خود را نفروشند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید شوک بورس موقتی است و دامنه این شوک در حال کاهش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108201449825.jpg نوسانات,بازار,سرمایه,زودگذر,است/,سهامداران,سهام,خود,را,نفروشند Icana

شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره ریزش چندهزار واحدی شاخص بورس، گفت: شوک بورس موقتی است به این معنا که این ریزش شاخص بورس نمی‌تواند در بلند مدت پایدار باشد و بهتر است سهامداران خویشتن داری خود را حفظ کرده و از فروش سهام خودداری کنند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهامداران نباید سهام خود را بفروشند و حتی در حال حاضر موقعیت برای خرید سهام بیشتر نیز فراهم شده است، افزود: در این مواقع بیشتر سهامداران خُرد اقدام به فروش سهم می‌کنند در حالیکه سهامداران توانمند دست نگه می دارند.

ریزش بازار سرمایه موقتی است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ریزش بازار سرمایه موقتی است، اضافه کرد: فرآیند و عملیات اجرایی روزانه بازار سرمایه کشور متوقف نمی‌شود اما در حال حاضر سوداگران در تلاش اند با کارشکنی از هدایت نقدینگی به بازار بورس جلوگیری کنند.

نرخ ارز در روزهای آینده کاهش می یابد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر، ادامه داد: اگرچه ممکن است نرخ ارز در چند روز گذشته افزایش داشته باشد اما تجربه های قبلی نشان داد که این رشد قیمتی، پایدار نخواهد بود و ارز مجدد در مسیر کاهشی قرار می گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet