هدر موبایل
1398/10/15 10:44:06
سرویس سیاسی
جعفرزاده در تشریح نشست فراکسیون مستقلین ولایی مطرح کرد:

رایزنی فراکسیون مستقلین ولایی برای اخراج آمریکایی‌ها از منطقه

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: فراکسیون در کنار سایر بخش‌های دولتی، نظامی و انتظامی با مجموعه‌های سیاسی پارلمان‌های منطقه برای اخراج آمریکا‌یی‌ها رایزنی می‌کند.
رایزنی فراکسیون مستقلین ولایی برای اخراج آمریکایی‌ها از منطقه رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: فراکسیون در کنار سایر بخش‌های دولتی، نظامی و انتظامی با مجموعه‌های سیاسی پارلمان‌های منطقه برای اخراج آمریکا‌یی‌ها رایزنی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108331120967.jpg رایزنی,فراکسیون,مستقلین,ولایی,برای,اخراج,آمریکایی‌ها,از,منطقه Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 15 دی ماه) فراکسیون ، گفت: فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از ابتدای حادثه تلخ و ناگوار ترور سردار قاسم سلیمانی که قلب مردم ایران را به درد آورد و پرده از چهره پلید آمریکایی‌ها برای همیشه کنار کشید و نشان داد مبارزه با تروریسم شعارهای غیر واقعی است و رهبریت تروریسیم را آمریکا بر عهده دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس جلسه ای را با حضور برخی مسئولین دستگاه‌های امنیتی کشور از جمله سازمان اطلاعات و امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل داد تا ابعاد ترور سردار قاسم سلیمانی بررسی شد، ادامه داد: سرمایه بزرگی همانند سردار قاسم سلیمانی باید به نحو شایسته‌تری محافظت می‌شد تا شاهد چنین اتفاقی نباشیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از شیوه‌های امنیتی عادی سازی است که سردار قاسم سلیمانی بدون اسکورت و یگان‌های دفاعی بعد از ورود به فرودگاه بغداد در حال حرکت بودند، عنوان کرد: مقرر شد برنامه‌های آتی دستگاه‌های امنیتی کشور برای محافظت از مسئولین ارائه شود.

نشست فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی

 

جعفرزاده با بیان اینکه سردار سلیمانی همواره عاشق شهادت بود و به کرات طی ماه‌های اخیر از دوستان خود طلب دعای شهادت می‌کرد، گفت: آمریکایی‌ها با تصور اینکه با حذف سردار سلیمانی در بخشی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اختلال ایجاد می‌کند چنین اقدامی کرد غافل از اینکه هزاران سردار سلیمانی رویش کرده است.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه بخش زیادی از مطالب مطرح شده در نشست امروز فراکسیون به صورت محرمانه است و قابل انعکاس نیست، عنوان کرد: مجلس در کنار دولت، نیروهای نظامی و انتظامی برای خروج آمریکایی‌ها از منطقه  تمام تلاش خود را انجام می‌‍دهد و در این راستای با پارلمان‌های کشورهای منطقه رایزنی می‌کنیم تا فعال شوند، همچنین فراکسیون مستقلین ولایی نیز با مجموعه‌های سیاسی پارلمان‌های منطقه برای خروج آمریکا‌یی‌ها ارتباط برقرار می‌کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet