انتخابات ریاست جمهوری
1398/10/15 10:41:23
سرویس صحن
رحیمی در صحن علنی مجلس؛

شهادت سردار سلیمانی نمایان گر کینه آمریکا از آرمان های انقلاب اسلامی است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهادت سردار سلیمانی نمایان گر کینه آمریکا از آرمان های انقلاب اسلامی است، گفت: آمریکایی‌ها آشکارا و بزدلانه اقدام به ترور سردار سلیمانی کردند که ملت ایران به آنها پاسخ قاطع خواهد داد.
شهادت سردار سلیمانی نمایان گر کینه آمریکا از آرمان های انقلاب اسلامی است عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهادت سردار سلیمانی نمایان گر کینه آمریکا از آرمان های انقلاب اسلامی است، گفت: آمریکایی‌ها آشکارا و بزدلانه اقدام به ترور سردار سلیمانی کردند که ملت ایران به آنها پاسخ قاطع خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907109595374610.jpg شهادت,سردار,سلیمانی,نمایان,گر,کینه,آمریکا,از,آرمان,های,انقلاب,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، علیرضا رحیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد سلیمانی گفت: جای تاسف دارد که آمریکا با ادعای دموکراسی و صلح در وحشیانه ترین شکل ممکن قوانین بین المللی را نقض می‌کند و در  مقابل چشم جهانیان آشکارا و بزدلانه اقدام به ترور مقام رسمی یک کشور در کشور دیگر می‌کنند از این رو قطعا ملت ایران به این اقدام پاسخ قاطعانه خواهد داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: طبق فرمایش شهید بهشتی، آمریکا از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد. کینه‌ای که آمریکا از سردار سلیمانی دارد کینه آنها  از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حذف خط سرخ شهادت است که در کشور این خط ادامه خواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: باید وزارت خارجه تصمیمات حقوقی خود و نتایج اقداماتشان بعد از شهادت سردار سلیمانی را به مجلس گزارش دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet