هدر موبایل
1398/10/16 12:30:00
سرویس سیاسی
پژمانفر با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران در تشییع پیکر شهید سلیمانی:

مردم تا گرفتن انتقام سخت از آمریکا در صحنه حاضر خواهند بود

عضو فراکسیون ولایی مجلس حضور میلیونی اقشار مختلف مردم را اعلام وفاداری امت با رهبر معظم انقلاب دانست و تأکید کرد: مردم تا گرفتن انتقام سخت از آمریکا در صحنه خواهند بود.
مردم تا گرفتن انتقام سخت از آمریکا در صحنه حاضر خواهند بود عضو فراکسیون ولایی مجلس حضور میلیونی اقشار مختلف مردم را اعلام وفاداری امت با رهبر معظم انقلاب دانست و تأکید کرد: مردم تا گرفتن انتقام سخت از آمریکا در صحنه خواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202001108139575699.jpg مردم,تا,گرفتن,انتقام,سخت,از,آمریکا,در,صحنه,حاضر,خواهند,بود Icana

نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش، اظهار کرد: این حضور میلیونی این پیام را داشت که حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک ملت بود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه امروز همه ملت از اقشار مختلف در این تشییع پیکر حضور داشتند، افزود: این حضور نه تنها مختص به ایران بلکه توسط مردم آزاده در سراسر دنیا به چشم خورد چراکه جهانیان و مردم آزاده فقدان حاج قاسم سلیمانی را خسارتی برای خود و ملل مظلوم و ستم دیده می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

ترور سردار سلیمانی بزرگترین حماقت تاریخ روسای جمهور آمریکا بود

وی تأکید کرد: مردم با حضور پرشکوه خود به رهبری معظم انقلاب اعلام وفاداری کردند و این پیام را دادند که ملت ایران همه خون‌خواه سردار سلیمانی است و تا انتقام جدی و سخت از صحنه کنار نمی‌رود.

پژمانفر تأکید کرد: این حضور از سوی دیگر پیامی به افرادی داشت که خیال می‌‎کردند با مذاکره با آمریکا می‎توانند سایه جنگ را از سر کشور دور کنند؛ این افراد باید با ریخته شدن خون شهید سلیمانی به خود بیایند و بدانند دیگر جای هیچ گونه دیپلماسی با آمریکا وجود ندارد.

هرکس از مذاکره با آمریکا سخن بگوید، از دید ملت خیانتکار است

وی تصریح کرد: هر مقام مسئولی از امروز اگر سخنی از آمادگی برای مذاکره با آمریکا بگوید، بداند که این سخن و اقدام از نگاه ملت یک خیانت تلقی خواهد شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این حضور میلیونی برای تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش در اهواز، مشهد و تهران به هیچ وجه قابل وصف نیست و همگی باید از پیام آن درس بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet