هدر موبایل
1398/10/16 11:48:44
سرویس سیاسی
امیرآبادی:

مردم خواهان گرفتن انتقام خون شهید سلیمانی هستند / نمایش همبستگی مردم در مراسم تشییع سپهبد سلیمانی

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: آمریکایی ها باید بدانند که اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌اند باید تقاص آن را پس بدهند، ملت ایران با حضور خود از مسئولین درخواست دارند که انتقام خون شهید سلیمانی گرفته شود.
مردم خواهان گرفتن انتقام خون شهید سلیمانی هستند / نمایش همبستگی مردم در مراسم تشییع سپهبد سلیمانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: آمریکایی ها باید بدانند که اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌اند باید تقاص آن را پس بدهند، ملت ایران با حضور خود از مسئولین درخواست دارند که انتقام خون شهید سلیمانی گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202001101084439090.jpg مردم,خواهان,گرفتن,انتقام,خون,شهید,سلیمانی,هستند,/,نمایش,همبستگی,مردم,در,مراسم,تشییع,سپهبد,سلیمانی Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص حضور گسترده مردم تهران در تشیع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت، گفت: ملت ایران در تشیع پیکر سردار قاسم سلیمانی نشان دادند همانند گذشته پشتیبان نظام ، انقلاب و رهبری خود هستند و در جایی که موضوع عزت ملت ایران و نظام اسلامی در میان باشد کوتاه نمی‌آیند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم با حضور میلیونی خود در مراسم تشیع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی و دیگر همراهان وی در شهرهای اهواز، مشهد و تهران و قطعا امروز و فردا در قم و کرمان نشان دادند که پای نظام خود ایستاده‌اند، تصریح کرد: امروز علی رغم توطئه‌های آمریکایی‌ها در داخل کشور برای بی تفاوت نشان دادن مردم نسبت به نظام، انقلاب و رهبری حضور میلیونی مردم را مشاهده کردیم.

احمد امیرآبادی فراهانی

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها باید بدانند که اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌اند باید تقاص آن را پس بدهند، ملت ایران با حضور خود از مسئولین درخواست دارند که انتقام خون شهید سلیمانی گرفته شود، ادامه داد: حضور میلیونی مردم این پیام را به همراه داشت که آمریکایی‌ها به غلط کردن می‌افتند و آنها پشتیبان نظام هستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آثار و برکات خون شهید سلیمانی را در آینده مشاهده می‌کنیم، عنوان کرد: حضور میلیونی مردم در تشیع پیکر سردار سلیمانی و سایر شهدتی مقاوت موجب همبستگی هرچه بیشتر جامعه شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی  در پایان با بیان اینکه تصمیم پارلمان عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور از آثار و برکات خون شهید سلیمانی است، گفت: شهید سلیمانی خطرات بیشتری از سردار سلیمانی برای آمریکایی‌ها دارد، شهادت وی اتفاقات بزرگی را رقم می‌زند و خاورمیانه بزرگ با محوریت مقاومت شکل می‌گیرد، اقدام آمریکایی‌ها مرگ رژیم صهیونیستی را به جلو انداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet