پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/10/16 15:42:30
سرویس سیاسی
حسنوند خبر داد

تدوین طرحی سه فوریتی برای تقویت سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی

رئیس کمیسیون انرژی مجلس از تدوین طرحی سه فوریتی برای تامین منابع مالی و تقویت سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی و تامین مالی آن خبر داد.
تدوین طرحی سه فوریتی برای تقویت سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی رئیس کمیسیون انرژی مجلس از تدوین طرحی سه فوریتی برای تامین منابع مالی و تقویت سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی و تامین مالی آن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103429042199.jpg تدوین,طرحی,سه,فوریتی,برای,تقویت,سپاه,قدس,پاسداران,انقلاب,اسلامی Icana

فریدون حسنوند در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تدوین طرحی سه فوریتی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تقویت سپاه قدس خبر داد و گفت: با توجه به شهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان ایشان در عملیاتی شرورانه از سوی آمریکا که با دستور ترامپ صورت گرفت، مجلس شورای اسلامی در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و در پاسخ به مطالبات مردم و بنابر وظیفه ای که برعهده آن گذاشته شده، طرحی سه فوریتی تهیه کرده که در نشست فردای مجلس مطرح می شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای نخستین بار است که پس از 40 سال طرحی سه فوریتی در کشور مطرح می شود، افزود: تامین منابع مالی و تقویت سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی از جمله اهداف این طرح 3 فوریتی است و مجلس با این اقدام به اقدامات و جنایت ترامپ و پنتاگون پاسخ داده و از جنایتکاران آمریکایی انتقام می گیرد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تمامی جریان ها و فراکسیون  های مجلس برای تصویب این طرح متفق القول هستند، تصریح کرد: مقرر شده است این طرح 3 فوریتی با هماهنگی تمامی فراکسیون ها از سوی مجلس شورای اسلامی و در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری تصویب شود./

پایان پیام

خبرنگار: خدیجه رمضان بیگی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet