خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/10/17 11:21:30
سرویس سیاسی
امیرآبادی فراهانی:

200 میلیون یورو با اذن رهبری در اختیار سپاه قدس قرار می گیرد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح سه فوریتی اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا به تایید شورای نگهبان رسید.
200 میلیون یورو با اذن رهبری در اختیار سپاه قدس قرار می گیرد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح سه فوریتی اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا به تایید شورای نگهبان رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/117788.jpg 200,میلیون,یورو,با,اذن,رهبری,در,اختیار,سپاه,قدس,قرار,می,گیرد Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در حاشیه نشست علنی امروز (سه شنبه، 17 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: دقایقی پیش جلسه شورای نگهبان با حضور 4 نفر از فقها و 3 نفر از حقوقدانان این نهاد تشکیل شد و طرح سه فوریتی که صبح امروز در جلسه علنی امروز تصویب شده بود، به تایید رسید.

وی افزود: اذن مقام معظم رهبری برای اجرای این طرح و تبدیل آن به قانون توسط رئیس مجلس شورای اسلامی به صورت کتبی گرفته شد و از هم اکنون این طرح به عنوان قانون توسط رئیس مجلس به رئیس جمهور ابلاغ می شود.

وی تصریح کرد: در این قانون علاوه بر گروه هایی که پیشتر تروریست اعلام شده بودند، اعضای پنتاگون و شرکت ها و موسسات وابسته به عنوان گروه تروریستی شناخته شدند و مبلغ 200 میلیون یورو برای دوماه در اختیار سپاه قدس قرار می گیرد تا برای مبارزه با جنایت های آمریکا از آن استفاده شود و وزارت اطلاعات مسئول شناسایی آمران و فرماندهان این حرکت تروریستی دولت آمریکا شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet