هدر موبایل
1398/10/20 14:28:35
سرویس سیاسی
طباطبایی نژاد:

حمله موشکی سپاه به عین‌الاسد تنها بخشی از انتقام سخت بود

عضو هیأت رئیسه گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه معتقد است انتقام جمهوری اسلامی از آمریکا باید به گونه‌ای باشد که آنها جرأت نکنند اقدام خصمانه‌ای علیه ایران صورت دهند.
حمله موشکی سپاه به عین‌الاسد تنها بخشی از انتقام سخت بود عضو هیأت رئیسه گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه معتقد است انتقام جمهوری اسلامی از آمریکا باید به گونه‌ای باشد که آنها جرأت نکنند اقدام خصمانه‌ای علیه ایران صورت دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701103016335552.jpg حمله,موشکی,سپاه,به,عین‌الاسد,تنها,بخشی,از,انتقام,سخت,بود Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه تروریست‌های آمریکایی در عراق، گفت: این تنها بخشی از انتقام ما بود و باید میزان کافی و بازدارنده آن را پیگیری کرد.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: انتقام ما باید به گونه ای باشد که آمریکایی‌ها در آینده جرأت نکنند اقدام خصمانه ای علیه کشورمان انجام دهند.

وی در ادامه اسرائیل را همدست آمریکایی ها دانست و افزود: در حال حاضر تنها یکی از اهداف نظامی در منطقه مورد هدف قرار گرفته است و چون عامل شهادت سردار سلیمانی، آمریکایی ها بودند در وهله اول آنها مورد انتقام واقع شدند و این اقدام در ادامه دامن اسرائیلی ها را نیز خواهد گرفت.

عضو هیأت رئیسه گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره ضرورت خروج تروریست های آمریکایی از منطقه خاطرنشان کرد: انتقام موضوعی کاملا جدا از ضرورت خروج آمریکایی ها از منطقه است و باید هرچه سریع تر منطقه را از لوث وجود آنها پاک کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet