خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/18 12:25:47
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون روحانیت مجلس:

حمله موشکی به عین الاسد طبق قوانین بین المللی اقدامی مشروع است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: همگان باید بدانند حمله موشکی کشورمان طبق قوانین بین المللی اقدامی مشروع است.
حمله موشکی به عین الاسد طبق قوانین بین المللی اقدامی مشروع است عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: همگان باید بدانند حمله موشکی کشورمان طبق قوانین بین المللی اقدامی مشروع است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102848174472.jpg حمله,موشکی,به,عین,الاسد,طبق,قوانین,بین,المللی,اقدامی,مشروع,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در «عین الاسد»، گفت: پایگاه نظامی الاسد از جمله مهمترین پایگاه‌های ایالات متحده در منطقه بود و شمار زیادی از عملیات‌های آمریکایی‌ها از آنجا انجام میشد لذا حمله موشکی به این پایگاه مهم مسحوب می شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حمله به تروریست های آمریکایی دارای راهبرد است، اظهار کرد: نباید فراموش کرد این اقدام در سرزمینی انجام شد که ایالات متحده به صورت غیرقانونی دست به اقدام تروریستی زد.

وی با تاکید بر اینکه همگان باید بدانند جمهوری اسلامی ایران طبق قوانین بین المللی اقدامی مشروع انجام داده است، ادامه داد: در واقع طبق مقررات کشورمان این حق را دارد در راستای دفاع مشروع چنین اقدام تلافی جویانه ای را انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: امروزه همه اعتقاد دارند نیروهای نظامی و تروریست ایالات متحده حضور اشغالگرایانه‌ای در کشور عراق دارند و ناامنی های رخ داده در منطقه بدلیل حضور آنها است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس به نظر می‌رسد عملیات تلافی جویانه کشورمان دارای ارزش‌ نظامی قابل توجهی است و اکنون فرماندهان نظامی آمریکایی این موضوع را به خوبی دریافته اند.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet