هدر موبایل
1398/10/20 11:26:40
سرویس اجتماعی
پوربافرانی عنوان کرد:

ضرورت ایجاد ردیفی در بودجه 99 برای تامین هزینه‌های دارو و درمان بیماران خاص

عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با ابراز نگرانی از افزایش هزینه درمان و تامین داروهای بیماران خاص تاکید کرد که باید ردیفی در بودجه ۹۹ برای حمایت از آنها ایجاد شود.
ضرورت ایجاد ردیفی در بودجه 99 برای تامین هزینه‌های دارو و درمان بیماران خاص عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با ابراز نگرانی از افزایش هزینه درمان و تامین داروهای بیماران خاص تاکید کرد که باید ردیفی در بودجه 99 برای حمایت از آنها ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201603109945543246.jpg ضرورت,ایجاد,ردیفی,در,بودجه,99,برای,تامین,هزینه‌های,دارو,و,درمان,بیماران,خاص Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد درخواست مدیرعامل کانون هموفیلی ایران مبنی بر اینکه یارانه داروهای بیماران خاص به شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده دارو پرداخت شود، گفت: هم‌ اکنون هزینه درمان و تامین داروی بیماران خاص افزایش یافته است، به همین دلیل آنها نیازمند حمایت و مساعدت خاص مسئولان هستند.

رفع مشکل تامین داروی بیماران خاص نیازمند تدبیر مسئولان حوزه سلامت است

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آنچه مسلم است مسئولان در حوزه سلامت باید به گونه‌ای منابع مالی را مدیریت کرده و طوری تدبیر کنند که بتوان روند خدمات رسانی به بیماران خاص را ارتقا بخشید.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به نقش مجلس شورای اسلامی در رفع مشکلات بخش دارو و درمان بیماران خاص، تصریح کرد: مجلس و به ویژه کمیسیون بهداشت و درمان و کمیسیون تلفیق بودجه 99 نیز باید در مجلس تلاش کنند تا با تعیین ردیفی در بودجه بتوان منابع لازم برای درمان و تامین داروی بیماران خاص در کشور که در شرایط کنونی با مشکلات جدی مواجه هستند را تامین کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و دغدغه‌های بیماران خاص که بیماران هموفیلی نیز  جزء آنها هستند، بکار گیرند و تا حدی که در توان دارند، نسبت به پرداخت هزینه‌های درمان و تامین داروهای آنها اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

تحریم‌ها مانع واردات پانسمان «کودکان ای بی» است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet