روز مجلس
1398/10/18 12:22:06
سرویس سیاسی
کمالی پور با اشاره به بیانات رهبری در جمع مردم قم:

مجلس با تصویب سه فوریتی "اقدام متقابل" وظیفه خود را سریع و کامل انجام داد

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: بعد از اقدام جنایتکارانه ای که آمریکا انجام داد شاید مصوبه اقدام متقابل حداقل کاری بود که مجلس می‌توانست انجام دهد و آن را به نحو احسن انجام داد.
مجلس با تصویب سه فوریتی "اقدام متقابل" وظیفه خود را سریع و کامل انجام داد نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: بعد از اقدام جنایتکارانه ای که آمریکا انجام داد شاید مصوبه اقدام متقابل حداقل کاری بود که مجلس می‌توانست انجام دهد و آن را به نحو احسن انجام داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908105989295072.jpg مجلس,با,تصویب,سه,فوریتی,"اقدام,متقابل",وظیفه,خود,را,سریع,و,کامل,انجام,داد Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به  سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز قیام مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در جمع هزاران نفر از مردم این شهر،گفت: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی اولین طرح سه فوریتی بود که در مجلس به تصویب رسید و شورای نگهبان هم آن را به سرعت مورد تایید قرارداد و به صورت قانون درآمد.

وی ادامه داد:دستور ابلاغ "اقدام متقابل" را هم قاطعانه رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهوری ابلاغ کرد؛ بعد از اقدام جنایتکارانه ای که آمریکا انجام داد شاید این حداقل کاری بود که مجلس می‌توانست انجام دهد و خدا را شکر آن را به نحو احسن انجام داد.

بیشتر بخوانید:

کمالی پور با اشاره به تاکید رهبری به مصوبه اخیر مجلس و تروریست دانستن اعضای پنتاگون در منطقه  و همچنین مصوبه پارلمان عراق در اخراج آمریکا از عراق، مطرح کرد: همه نمایندگانی که در مجلس حضور داشتند آن را امضا کردند و این مصوبه با قاطعیت قاطبه نمایندگان که در صحن حضور داشتند تایید شد و این اقدامی است که در پیام رهبری معظم و ملت ایران در مقابله با آمریکا و استکبار است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با بیان اینکه جامعه جهانی و سازمان های بین المللی باید به وظیفه خود عمل کرده و برخورد سختی با آمریکا داشته باشند، ادامه داد: امروز دیگر سربازان  و نیز عیادی سرسپرده آمریکا که در منطقه هستند از نظر ما و ملت ما تروریست شناخته می‌شوند؛ اینها هیچ امنیتی در منطقه نخواهند داشت؛ از طرف دیگر اینکه در گذشته شاید اما و اگرهایی داشتیم، اما امروز به‌صراحت بودجه برای سپاه قدس تعیین شده  و ماموریت های سپاه قدس دیگر قانونمند و هدفمند انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: حمله به عین الاسد اولین اقدام تلافی جویانه جمهوری اسلامی است و اگر آمریکایی‌ها بازهم دست از پا خطا کنند،قطعا پایگاه‌‎های دیگرشان نیز مورد هدف قرار می‌گیرد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه  اینکه ده‌ها فروند موشک میان برد به سمت پایگاه آمریکا شلیک می شود نشان می دهد ایران از خون خواهی سردار مقاومت نمی گذرد، تصریح کرد: راه سردار سلیمانی ادامه خواهد یافت ،آن انتقام سختی که مقام معظم رهبری بیان کردند و خواسته مردم هم در این روزهایی تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بود ،هنوز محقق نشده است و خالی شدن منطقه از نیروهای آمریکا و عناصر و ایادی منحوس آنها خواسته مردم ،نظام و همه  آزادیخواهان است و بقول مقام معظم رهبری انتقام سخت گرفته خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet