هدر موبایل
1398/10/18 14:21:37
سرویس اجتماعی
محمودی شاه نشین:

اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد

نماینده مردم شهریار در مجلس از جمع‌آوری اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و انتقال آنها به پزشکی قانونی برای شناسایی و آزمایشات دی ان ای خبر داد.
اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد نماینده مردم شهریار در مجلس از جمع‌آوری اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و انتقال آنها به پزشکی قانونی برای شناسایی و آزمایشات دی ان ای خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202001102540987962.jpg اجساد,جانباختگان,حادثه,سقوط,هواپیمای,اوکراینی,برای,شناسایی,به,پزشکی,قانونی,منتقل,شد Icana

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد جزئیات جدید از سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در تهران، گفت: اجساد جانباختگان حادثه جمع‌آوری و برای آزمایشات دی ان ای و شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

محمد محمودی شاه نشین


نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعات و لاشه هواپیما هم جمع‌آوری و منطقه و محل حادثه ضد عفونی شده است.

وی در مورد علت سقوط هواپیما، گفت: علت سقوط نقص فنی گزارش شده البته علت دقیق حادثه پس از بررسی جعبه سیاه هواپیما توسط کارشناسان مشخص و اطلاع‌رسانی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

محمودی شاه نشین یادآور شد: هواپیما پس از بلند شدن از باند دچار نقص فنی شد و خلبان به گونه‌ای آن را هدایت کرد که به مناطق مسکونی برخورد نکند البته تکه هایی از بدنه هواپیما در اطراف برخی قسمت های مسکونی دیده می‌شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet