خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/21 15:07:26
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در پیامی تاکید کرد

خطای انسانی در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی بار سنگین اندوه را افزون کرد / عوامل قصور یا تقصیر شناسایی شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی با اشاره به وقوع خطای فاجعه بار انسانی در حادثه دلخراش سقوط  هواپیمای مسافربری اوکراینی، بار دیگر این مصیبت را به بازماندگان و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
خطای انسانی در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی بار سنگین اندوه را افزون کرد / عوامل قصور یا تقصیر شناسایی شوند رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی با اشاره به وقوع خطای فاجعه بار انسانی در حادثه دلخراش سقوط  هواپیمای مسافربری اوکراینی، بار دیگر این مصیبت را به بازماندگان و ملت شریف ایران تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/45002.jpg خطای,انسانی,در,سانحه سقوط هواپیمای,اوکراینی,بار,سنگین,اندوه,را,افزون,کرد,/,عوامل,قصور,یا,تقصیر,شناسایی,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی وقوع خطای فاجعه بار و حادثه دلخراش سقوط  هواپیمای مسافربری اوکراینی را بار دیگر تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

انالله و انا الیه راجعون

اطلاع از نتیجه تحقیقات در خصوص سانحه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی و اثبات دخالت خطای انسانی در آن، بار سنگین اندوه و  مصیبت این حادثه را  فزونی مضاعف بخشید.

 از این رو  تاثر و تالم عمیق خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از وقوع این خطای فاجعه بار اعلام و ضمن ابراز همدردی خالصانه با یکایک بازماندگان این عزیزان، به ایشان صمیمانه تسلیت عرض کرده  و از درگاه احدیت برای آنان صبر و آرامش طلب می کنم.  

بررسی ابعاد این خطا، وظیفه مهمی است که باید در اولویت کار دستگاه های ذیربط قرار گیرد. همچنین شناسایی عوامل قصور یا تقصیر  در ایجاد این واقعه تاسفبار ، مطالبه به حقی است که  نباید از آن غفلت گردد.

مجموعه دستگاه های مرتبط باید تدبیری اتخاذ کنند تا راه بر تکرار چنین سانحه تلخی بسته شود و خطایی از این دست تحت هیچ شرایطی به وقوع نپیوندد.

از خداوند متعال می خواهم که به جانباختگان این سانحه، رحمت بی کران خود را نثار  و به داغداران و مصیبت دیدگان صبر و سکینه قلبی عطا فرماید.

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet