هدر موبایل
1398/10/24 10:59:20
سرویس اقتصادی
رحمانی در گفت‌وگو با خانه ملت:

واردات برنج بیش از نیاز کشور است؛ مشکلی در تامین بازار نداریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: در مقایسه با سال‌های گذشته میزان واردات برنج بسیار بیشتر است و مشکلی در تامین برنج مورد نیاز کشور وجود ندارد.
واردات برنج بیش از نیاز کشور است؛ مشکلی در تامین بازار نداریم وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: در مقایسه با سال‌های گذشته میزان واردات برنج بسیار بیشتر است و مشکلی در تامین برنج مورد نیاز کشور وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810107160519072.jpg واردات,برنج,بیش,از,نیاز,کشور,است؛,مشکلی,در,تامین,بازار,نداریم Icana

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص عدم تخصیص ارز به برنج‌های وارداتی دپو شده در گمرک، گفت: وظیفه تخصیص ارز به کالاهای وارداتی بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت نیست و بانک مرکزی این وظیفه را بر عهده دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مشکلی در خصوص ترخیص برنج‌های وارداتی وجود داشت که خوشبختانه برطرف شده است، ادامه داد: در زمینه استاندارد نیز برنج‌های وارداتی مشکلاتی داشتند که باید برطرف می‌شد.

عضو کابیه دولت دوازدهم اضافه کرد: در مقایسه با سال‌های گذشته میزان واردات برنج بسیار بیشتر است و مشکلی در تامین برنج مورد نیاز کشور وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

رسوب برنج‌های وارداتی در گمرک بازار شب عید را مختل می‌کند/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet