هدر موبایل
1398/10/22 10:26:25
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد؛

حاجی دلیگانی:کمیسیون امنیت حضور سفیر انگلیس در تجمعات را بررسی کند/مصری: لزوم رسیدگی از طریق مجاری رسمی

نایب رئیس مجلس در پاسخ به درخواست حاجی دلیگانی مبنی بر بررسی حضور سفیر انگلیس در تجمعات، گفت: این موضوع از طریق مجاری رسمی رسیدگی می شود.
حاجی دلیگانی:کمیسیون امنیت حضور سفیر انگلیس در تجمعات را بررسی کند/مصری: لزوم رسیدگی از طریق مجاری رسمی نایب رئیس مجلس در پاسخ به درخواست حاجی دلیگانی مبنی بر بررسی حضور سفیر انگلیس در تجمعات، گفت: این موضوع از طریق مجاری رسمی رسیدگی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201910108917345400.jpg حاجی,دلیگانی:کمیسیون,امنیت,حضور,سفیر,انگلیس,در,تجمعات,را,بررسی,کند/مصری:,لزوم,رسیدگی,از,طریق,مجاری,رسمی Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح شفاف سازی تبلیغات انتخابات، ضمن تشکر از نشست امروز صبح مجلس با حضور فرمانده سپاه و تسلیت به خانواده معظم شهدای حادثه هواپیمای اوکراینی گفت: هیات رئیسه باید از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درخواست کند تا حضور بی جهت سفیر انگلیس در برخی از تجمعات که دخالت آشکار در امور ایران است را بررسی کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: همچنین سفیر انگلیس باید به این نوع حرکات خود پایان دهد و ایران را قبل از آنکه ملت ایران وی را بیرون نکرده اند، ترک کند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی، گفت: نیروهای عزیز انتظامی، سفیر انگلیس را شناسایی کردند و مورد مواخذه قرار دادند ان شاءالله این موضوع از طریق مجاری رسمی رسیدگی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet