هدر موبایل
1398/10/22 10:33:49
سرویس صحن
سلیمی در نشست علنی مجلس مطرح کرد:

وزارت خارجه با سفیر انگلیس برخورد کند

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به حضور شب گذشته سفیر انگلیس در تجمعات، تصریح کرد: سفارت انگلیس سفارتخانه است یا مرکز فرماندهی آشوب، وزارت خارجه نسبت به این مهم برخورد لازم را داشته باشد.
وزارت خارجه با سفیر انگلیس برخورد کند عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به حضور شب گذشته سفیر انگلیس در تجمعات، تصریح کرد: سفارت انگلیس سفارتخانه است یا مرکز فرماندهی آشوب، وزارت خارجه نسبت به این مهم برخورد لازم را داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105547176401.jpg وزارت,خارجه,با,سفیر,انگلیس,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از حضور انقلابی مردم در مراسم تشییع سردار شهید سپهبد سلیمانی و تسلیت بابت اتفاق غم انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی با اشاره به اظهارات مفصل سردار سلامی در نشست غیرعلنی امروز مجلس، عنوان کرد: از این سخنان کاملا بهره مند شدیم و سردار سلامی تاکید کردند که به طور جدی موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عجیب این است که سفیر کشور انگلستان در آشوب های شب گذشته حضور داشته و دست از پشت پرده بیرون آمده است.

وی ادامه داد: بالاخره نفهمیدیم ساختمان سفارت انگلیس، سفارتخانه است یا مرکز فرماندهی آشوب؛ سفارتخانه است یا مرکز سازماندهی ضد انقلاب. یک روز افطاری می دهند و یک روز دیگر نیز به این سبک آشکارا در امور داخلی کشور دخالت می کنند. کار به جایی رسیده که خود سفیر به صورت میدانی در صحنه حاضر می شود، این با کدام یک از قوانین بین الملل سازگاری دارد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: امیدوارم وزارت خارجه برخورد لازم با این اقدام خلاف همه مقررات بین الملل توسط سفیر انگلیس را داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet