هدر موبایل
1398/10/22 12:24:57
سرویس صحن
در تذکری شفاهی مطرح شد؛

انتقاد رحیمی جهان آبادی از عدم اجرای قانون تابعیت فرزندان مادر ایرانی

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از عدم اجرای قانون تابعیت فرزندان مادر ایرانی با وجود گذشت چندین ماه از تصویب و تائید آن از وزارت کشور انتقاد کرد.
انتقاد رحیمی جهان آبادی از عدم اجرای قانون تابعیت فرزندان مادر ایرانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از عدم اجرای قانون تابعیت فرزندان مادر ایرانی با وجود گذشت چندین ماه از تصویب و تائید آن از وزارت کشور انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910107447273692.jpg انتقاد,رحیمی,جهان,آبادی,از,عدم,اجرای,قانون,تابعیت,فرزندان,مادر,ایرانی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلیل رحیمی جهان آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی و شهادت جمعی از هموطنانمان در پرواز تهران- کی اف و همچنین جمعی از مردم کرمان در مراسم تشییع سردار سلیمانی خواستار رسیدگی جدی به این موضوعات شد.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: متاسفانه وزارت راه سال ها است که جاده تایباد به تربت را نیمه تمام گذاشته و این در حالی است که پول این مهم یک سال قبل از طرف رئیس جمهور برای این پروژه کنار گذاشته شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه در منطقه صالح آباد، تایباد و پایین جام نیز همشهریان ما نیز به دلیل نبود مسیرهای مواصلاتی استاندارد روزانه با مشکلات و تصادفات متعددی مواجه می شوند.

جهان آبادی همچنین خطاب به وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: پول خرید تضمینی زعفران کاران هنوز پرداخت نشده است و آن ها تنها منبع درآمدیشان همین کاشت زعفران است.

وی همچنین خطاب به وزیر نیرو، اضافه کرد: اعتباری که برای آبرسانی به حوزه های انتخابیه نیز در نظر گرفته شده هنوز اختصاص نیافته و مردم با مشکل مواجه هستند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از وزیر کشور به دلیل عدم اجرای قانون تابعیت فرزندان مادر ایرانی انتقاد و تصریح کرد: علت عدم اجرای قانون و موانع آن برای اجرا چیست؟ چرا با وجود گذشت چندین ماه این قانون هنوز اجرایی نشده است.

وی همچنین خطاب به وزیر بهداشت خواستار رسیدگی به وضعیت بیمارستان تایباد و پرداخت معوقات یک ساله پزشکان و پرستاران این بیمارستان شد و خطاب به وزیر نفت عنوان کرد: پروژه های گازرسانی به کندی پیش می رود و در مناطقی که گازرسانی نشده نیز سهمیه نفت مردم کفایت نمی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet