هدر اصلی
1398/10/22 12:49:52
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

توضیحات سردار سلامی در نشست غیرعلنی التیام بخش بود

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه توضیحات سردار سلامی پیرامون حادثه سقوط هواپیما بوئینگ ۷۳۷ در جلسه غیرعلنی التیام بخش بوده، تاکید کرد که این مباحث باید در جلسه علنی مطرح می شد.
توضیحات سردار سلامی در نشست غیرعلنی التیام بخش بود نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه توضیحات سردار سلامی پیرامون حادثه سقوط هواپیما بوئینگ 737 در جلسه غیرعلنی التیام بخش بوده، تاکید کرد که این مباحث باید در جلسه علنی مطرح می شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908109966419787.jpg توضیحات,سردار,سلامی,در,نشست,غیرعلنی,التیام,بخش,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، گفت: غم این حادثه زیاد بود و غم کتمان اطلاع رسانی نیز به آن افزوده شد ضمن اینکه ما پیش از این از ریاست مجلس خواسته بودیم که این قبیل مسائل در جلسه علنی مطرح شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مباحث مطرح شده توسط سردار سلامی التیام بخش بود کما اینکه به دلیل بروز این حادثه عذرخواهی کردند و بر این مهم تاکید کردند که آن را جبران کرده و از جانباختگان تجلیل مناسب به عمل می آورند و این موضوع را پیگیری می کنند که کوچکترین سوءنیتی در آن وجود نداشته باشد.

وی تصریح کرد: بنده معتقدم شرایط منطقه بسیار پیچیده بوده و اقتضا می کند که وحدت و انسجام داخلی حفظ شود.

کواکبیان با یادآوری سومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی از وی به عنوان سردار بزرگ سازندگی یاد کرد که با تدبیر و درایت برای پیچیدگی های منطقه پیوسته راهبرد ارائه می داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: از دولت دوست عراق انتظار نداشتیم به دلیل حمله به حق ایران، به سازمان ملل شکایت کند، همچنین از وزارت امور خارجه می خواهم ماجرای سفیر انگلیس را از طریق دیپلماتیک پیگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet