پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/29 13:40:00
سرویس صحن

انتقاد نماینده رودبار از وزیر راه و ترابری

**نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در قالب تذکری آیین‌نامه‌ای به دلیل عدم افتتاح آزاد راه قزوین- رشت از وزیر راه و ترابری انتقاد کرد.

"صمد مرعشی" با استناد به ماده 199 آیین نامه داخلی گفت: در سال 87 وزیر راه و ترابری تعهد کرد که آزاد راه قزوین - رشت افتتاح خواهد شد.

وی بابیان اینکه متاسفانه این کار محقق نشد اظهار داشت: تعهد بعدی ایشان این بود که در هفته دولت در سال 88 این کار تحقق خواهد یافت اما متاسفانه مجددا با مشکل مواجه هستیم.

نماینده رودبار گفت: تمنای عاجزانه من به ایشان این است که دستور بفرمایند که در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح این پروژه بزرگ باشیم و مجددا به سال‌های بعد موکول نشود.

مرعشی افزود: متاسفانه به جهت تعلل و عدم دقت کافی در طراحی این پروژه مشکلات زیادی را برای کشاورزان و باغداران ما پدیده آورده است که به دلیل عبور این آزاد راه از باغات و زمین‌های مزروعی مشکلاتی را برای کشاورزان به وجود آورده است.

نماینده رودبار گفت: زمین‌های ما در این قسمت‌ها بدون استفاده مانده و درختان زیتون هم به جهت عدم دسترسی به آب کشاورزی نابود شده و کاملا خشکیده است.

وی در ادامه از وزیر کشاورزی خواست که نسبت به عدم ارسال اعتبارات خشکسالی و سرمازدگی به استان گیلان و کشاورزانی که ضرر کرده‌اند اقدام نماید.

ابوترابی درپاسخ به تذکر وی گفت: دستگاه‌های اجرایی به این تذکرات توجه نمایند مواردی را هم که منعکس می‌نمایید هیات رئیسه پیگیری خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet