شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/10/23 09:25:27
سرویس اقتصادی
خادمی:

دوگانه سوز کردن خودورها با ارائه وام تسهیل می‌شود/کمیسیون تلفیق بودجه ورود کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دوگانه سوز کردن خودورها علاوه‌بر کمک به مردم در وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی، مصرف بنزین را نیز کاهش داده و به دنبال آن از آلودگی هوا کاسته می‌شود.
دوگانه سوز کردن خودورها با ارائه وام تسهیل می‌شود/کمیسیون تلفیق بودجه ورود کند عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دوگانه سوز کردن خودورها علاوه‌بر کمک به مردم در وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی، مصرف بنزین را نیز کاهش داده و به دنبال آن از آلودگی هوا کاسته می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104839475398.jpg دوگانه,سوز,کردن,خودورها,با,ارائه,وام,تسهیل,می‌شود/کمیسیون,تلفیق,بودجه,ورود,کند Icana

هدایت الله خادمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت در نظر گرفتن منابعی برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها در لایحه بودجه سال 99، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروها افزایش یافته است به همین دلیل ارائه تسهیلات کم‌بهره به مردم ازسوی بانک‌ها برای دوگانه‌سوز کردن خودروها ضروری است، این کار علاوه بر کمک به مردم در وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی، مصرف بنزین را نیز کاهش داده و به دنبال آن از آلودگی هوا کاسته می‌شود.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایران دومین تولیدکننده گاز جهان است به همین دلیل گاز سوخت پاک و در دسترسی است بنابراین کمک به گازسوز کردن خودروها برای دولت کار غیرممکنی نیست.

وی افزایش جایگاه‌های سوخت و دوگانه سوز کردن خودروها را ازجمله اقدامات ضروری برای افزایش استفاده از سوخت پاک دانست و گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 باید منابعی را برای دوگانه‌سوز کردن خودروها و ارتقاء جایگاه‌های CNG در نظر بگیرد چراکه کم کاری در این زمینه مشهود است.

بیشتر بخوانید: گلمرادی: دولت برای دوگانه سوز شدن خودروها به مردم وام دهد

عضو کمیسیون انرژی مجلس ایجاد زیرساخت‌ها، کاهش هزینه‌های دوگانه‌سوز کردن خوردوها و پرداخت وام را از عوامل اصلی برای جایگزینی CNG به جای بنزین و کمک به گازسوز کردن خوردوها دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet