انتخابات ریاست جمهوری
1398/10/22 16:03:31
سرویس سیاسی
رحیمی مطرح کرد

همدردی ترامپ با مردم ایران بیشتر شبیه طنز است تا واقعیت

عضو هیات رئیسه مجلس توییت اخیر ترامپ خطاب به مردم ایران را شبیه به طنز دانست و گفت: مردم به آن اندازه هوشمندی دارند که بین دشمن و دوست تفکیک قایل شوند.
همدردی ترامپ با مردم ایران بیشتر شبیه طنز است تا واقعیت عضو هیات رئیسه مجلس توییت اخیر ترامپ خطاب به مردم ایران را شبیه به طنز دانست و گفت: مردم به آن اندازه هوشمندی دارند که بین دشمن و دوست تفکیک قایل شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107268069519.jpg همدردی,ترامپ,با,مردم,ایران,بیشتر,شبیه,طنز,است,تا,واقعیت Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درباره توییت اخیر رئیس جمهور آمریکا به زبان فارسی خطاب به مردم ایران، گفت: واقعیت این است که مردم به آن اندازه هوشمندی دارند که بین دشمن و دوست تفکیک قایل شوند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توییت آقای ترامپ یا اظهار همدردی مقامات آمریکایی با مردم ایران بیشتر به یک طنز شبیه است تا واقعیت.

رحیمی با بیان اینکه اظهارات ترامپ در کشور ایران و بین مردم خریداری ندارد، افزود: اظهارات ترامپ نه تنها خریدار بلکه هیچ طرفداری بین مردم ندارد زیرا مردم بین دوست و دشمن به صورت هوشمندانه تفکیک قایل می شوند، شلیک به هواپیمای مسافربری دلیلی نمی شود که مردم پشت ترامپ بایستند یا فضایی برای جولان براندازان فراهم شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگرچه مردم انتظارشان این بود که مسئولان صراحت و صداقت داشته و به موقع مطالب را مطرح کنند اما واقعیت این است که پیچیدگی هایی وجود دارد که کمی باید صبر کرد تا مواضع مسئولان نیروهای مسلح را دریافت کنیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس جمهور آمریکا در توییت اخیر خود خطاب به مردم ایران، مدعی دفاع از مطالبات مردمی شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet