خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/24 14:40:04
سرویس سیاسی
ابراهیمی تاکیدکرد

دلسوزی ترامپ برای مردم ایران یک دروغ آشکار است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: چگونه می شود که یک نفر مدعی حمایت از مردم ایران باشد، اما بدترین تحریم ها را برای مردم کشور اعمال کند.
دلسوزی ترامپ برای مردم ایران یک دروغ آشکار است عضو فراکسیون امید مجلس گفت: چگونه می شود که یک نفر مدعی حمایت از مردم ایران باشد، اما بدترین تحریم ها را برای مردم کشور اعمال کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911102017242530.jpg دلسوزی,ترامپ,برای,مردم,ایران,یک,دروغ,آشکار,است Icana

علی ابراهیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت به توئیت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت: ترامپ از زمانی که رئیس جمهور شده است هم در رفتار و هم در گفتار اثبات کرد که شان رئیس جمهوری را درک نکرده است.

دلسوزی ترامپ برای مردم ایران یک دروغ آشکار است

نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به این موضوع که اینکه ترامپ بخواهد خود را دلسوز مردم ایران بداند، خنده دار است، مطرح کرد: چگونه می شود که یک نفر مدعی حمایت از مردم ایران باشد ،اما بدترین تحریم ها را برای مردم کشور رقم بزند و اعمال کند ،تحریم ها زندگی مردم به خصوص اقشار متوسط و ضعیف را سخت می‌کند؛ این یک دروغ آشکار است.

بیشتر بخوانید:

 

وی با اشاره به حضور سفیر انگلستان در جمع معترضان به سقوط هواپیمای اوکراینی ،همچنین اظهارات ترامپ درباره حمایت از مردم ایران، افزود:گفته‌های ترامپ همیشه بی پایه و اساس بوده و این را در عملکرد خود نشان داده است. به هیچ عنوان این حرف‌ها را نمی‌پذیریم و جامعه بین‌الملل هم آن را نمی پذیرد. در تجمعات نفوذ بیگانگان همیشه وجود داشته و مردم باید مراقب باشند. کشورهای غربی به ویژه انگلیس به دنبال ایجاد توطئه و اغتشاش در کشور هستند؛ بنابراین وزارت خارجه قاطعانه با این افراد برخورد می کند.

ابراهیمی تاکید کرد: به طور قطع باید مسئولان پیگیری لازم را در حادثه هواپیمای اوکراینی داشته و با مقصران برخورد کنند.مردم ایران همیشه نشان داده اند که با عزت و اقتدار زندگی کردند ،مقاومت کردند و تصمیم گرفتند. در مقابل تصمیمات خودشان هم ایستاده اند.ترامپ با انتشار این توئیت‌ها به دنبال ایجاد جنگ روانی است.

رئیس جمهور آمریکا از هیچ تحریمی علیه مردم ایران اغماض نمی کند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس  به هیچ عنوان و تا امروز هیچ سابقه نداشته است که ایرانی تکیه بر خارجی ها داشته باشد و ایرانی ها مسائل خودشان را خودشان حل کرده اند. اختلافات سلیقه وجود دارد و حرف‌های معترضین هم باید شنیده شود،همه اینها سرجای خودش؛ اما در داخل توانایی مدیریت اجتماعی خود را داریم و با مخالفین صحبت می‌کنیم و رتق و فتق امور را خودمان انجام می دهیم.

عضو فراکسیون امید مجلس بابیان اینکه رئیس جمهور آمریکا از هیچ تحریمی علیه مردم ایران اغماض نکرده است، تصریح کرد: تا حالا سابقه نداشته است که ایرانی به یک قدرت و شخص خارجی تکیه بزند ،ترامپ اگر تاریخ را می خواند،می دانست و این مسئله را مطرح نمی‌کرد.

گفتنی است؛ رابرت مک ایر سفیر انگلیس در تهران روز گذشته به دلیل رفتار نامتعارف و حضور در تجمعات غیرقانونی توسط دستیار وزیر امور خارجه و مدیر کل اروپا به وزارت امور خارجه فراخوانده شده و مراتب اعتراض رسمی جمهوری اسلامی به ایشان و دولت انگلیس ابلاغ شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet