هدر اصلی
1398/10/23 16:14:48
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد:

ادعای پشتیبانی ترامپ از حقوق ملت ما مضحک است

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکایی ها گاهی در مورد حمایت از حیوانات صحبت می کنند، ولی جان انسان ها را می گیرند. بنابراین مردم ما خودشان ترامپ را می شناسند.
ادعای پشتیبانی ترامپ از حقوق ملت ما مضحک است عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکایی ها گاهی در مورد حمایت از حیوانات صحبت می کنند، ولی جان انسان ها را می گیرند. بنابراین مردم ما خودشان ترامپ را می شناسند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107368437532.jpg ادعای,پشتیبانی,ترامپ,از,حقوق,ملت,ما,مضحک,است Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره توئیت اخیر رئیس جمهور آمریکا به زبان فارسی خطاب به مردم ایران، گفت: در دنیا اگر بخواهیم یک نماد برای دروغگویی پیش روی مردم دنیا بگذاریم؛ دروغگوترین سردمدار یا مسئول در این جهان و بشریت ترامپ است.

وی با اشاره به پیام ترامپ و حمایت از حقوق بشر افزود: حتی مردم دنیا و مردم آمریکا او را دروغگو می دانند؛ ترامپ یک آدم قمارباز و دروغگو است و طبیعتا ملت ایران باور ندارند که آدمی مثل ترامپ برای مردم ایران دلسوزی کند و مردم ما اصلا نمی‌پذیرند و او را در این حد نمی دانند.

بیشتر بخوانید:

 

ترامپ دشمن شماره یک ملت ایران است

نماینده مردم کاشان،آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ترامپ دشمن شماره یک ملت ایران است ، مطرح کرد: ترامپ اسطوره ،قهرمان و امید و حافظ امنیت این مردم را بسیار ناجوانمردانه ،با زبون ترین حالت ممکن و بدون رویارویی، در ماشین ترور می کند. مردم ایران را مدام تهدید و تحریم می‌کند و از پشتیبانی از این ملت دم میزند؟

ساداتی نژاد مطرح کرد: ترامپ هفته گذشته از حمله به مراکز فرهنگی ایران سخن می گوید و همچنان در مورد حقوق بشر صحبت می‌کند و می‌گوید که حامی منافع ملت ایران است، حقوق بشری که ساخته و پرداخته ترامپ است چیست؟ ترجمه حقوق بشر در کلام آمریکایی ها چیست؟ دستگاه های حقوق بشری نیز نوکران بی جیره و مواجب آمریکایی هستند. 

وی با اشاره به بازداشت سفیر انگلیس در جریان آشوب‌های شب گذشته مقابل دانشگاه امیرکبیر و همچنین اظهارات ترامپ درباره حمایت از مردم ایران، مطرح کرد: همواره نفوذ در آشوب ها وجود داشته است ، مردم ما مسائل خودشان را از ابتدای انقلاب تا الان حل کرده اند؛مسئولان را می‌شناسند و مسائل و مباحث موارد خودمان را خودمان حل می‌کنیم و نیاز به دخالت خارجی ها مثل ترامپ نیست.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: آمریکایی ها گاهی در مورد حمایت از حیوانات صحبت می کنند، ولی جان انسان ها را می گیرند و جان آنها را نادیده می گیرند. بنابراین مردم ما خودشان ترامپ را می شناسند و این موضوع دفاع از حقوق مردم ایران و پشتیبانی از ملت ما،حرف بیهوده ،بی پایه و حرف خنده داری بیشتر نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet