خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/28 11:07:55
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی:

ابعاد جهانی تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی معجزه‌گونه بود

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر انقلاب درباره یوم الله شهادت حاج قاسم سلیمانی تعبیر بسیار زیبایی را  به‌کار بردند، همه حوادث با اراده خدا است و به ابعاد جهانی و معجزه گونه مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی نیز باید از همین زاویه نگریست.
ابعاد جهانی تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی معجزه‌گونه بود عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر انقلاب درباره یوم الله شهادت حاج قاسم سلیمانی تعبیر بسیار زیبایی را  به‌کار بردند، همه حوادث با اراده خدا است و به ابعاد جهانی و معجزه گونه مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی نیز باید از همین زاویه نگریست. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102398079200.jpg ابعاد,جهانی,تشییع,پیکر,حاج,قاسم,سلیمانی,معجزه‌گونه,بود Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات رهبرانقلاب در نمازجمعه و اهمیت ایام الله،گفت: در 40 سال گذشته دشمنان ملت ایران همواره تلاش کرده‌اند تا ایام‌الله را کمرنگ و به مرور زمان به دست فراموشی سپرده شود، ولی مردم ایران اسلامی در برهه‌های حساس به تبعیت از رهبر معظم انقلاب پای این انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده‌اند.

نماینده فلاوجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از بزرگترین مراسم تشییع درکشور  در بدرقه شهید سپهبد قاسم سلیمانی رقم خورد، افزود: ملت ما آمریکایی‌ها را خوب می‌شناسند؛ قدرت الهی کمک کرد تا ملتی با چنین قدرتی به یک متکبر جهانی سیلی بزند.

وی در ادامه مطرح کرد: حمله سپاه پاسداران به پایگاه "عین‌الاسد" قدرت تفکر را از سازمان‌های سیاسی و امنیتی دشمن و خود ترامپ گرفت.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رهبر انقلاب اسلامی در نمازجمعه و اشاره به دو یوم‌الله پرقدرت اخیر،مطرح کرد: همانطور که همه مردم دیدند رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه به‌یادماندنی تهران، حضور ملت فهیم در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز خواندند.

موسوی لارگانی با اشاره به مراسم میلیونی مردم جهان برای بزرگداشت سردار بزرگ مقاومت حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: نه فقط ملت ایران در مراسم تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی حضور پرقدرت و میلیونی داشتند، ما دیدیم در عراق، سوریه هند ،پاکستان بسیاری از کشورهای منطقه ،آمریکای لاتین ،کانادا و حتی کشورهای اروپایی برای ایشان و همرزمان شهیدش مراسم برگزار کردند،چرا که حمایت‌های آنها از مستضعفان جهان را دیده بودند.

سپاه پاسداران همواره یار بیچارگان و مستمندان جهان بوده است

وی ادامه داد: در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی تشکیل ادوار دهگانه مجلس شورای اسلامی، خانه ملت برای اولین بار سه فوریتی را مجلس در دستورکار خود قرار داد این هم به دلیل خواست عمومی ملت شریف ایران بود. نمایندگان در موضوع شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش همه فریاد انتقام سردادند. مجلس شورای اسلامی طرح سه فوریتی را در ادامه رفتار سخیف آمریکا و رئیس جمهور آن و اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یکی از نهادهای زاییده نظام مقدس جمهوری اسلامی اسلامی ایران است و همواره یار بیچارگان و مستمندان جهان بوده را یک سازمان تروریستی اعلام کرد،تصویب کرد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی، منطقه خاورمیانه را وارد مرحله خطرناک جدیدی می‌کند، تصریح کرد: رهبر انقلاب درباره یوم الله شهادت حاج قاسم تعبیر بسیار زیبایی را  به‌کار بردند،همه حوادث با اراده خدا است.تشییع پیکر در بُعد جهانی برای حاج قاسم سلیمانی هم معجزه‌گونه بود. شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با درایت خود روند تحولات منطقه را به نفع محور مقاومت تغییر داد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet