هدر موبایل
1398/10/22 16:06:30
سرویس سیاسی
زاهدی:

لیدرهای اغتشاشگران در حوادث آبان با سفارت انگلیس هماهنگ بودند

عضو فراکسیون نمایندگلان ولایی مجلس گفت: در حوادث آبانماه گزارشاتی را دریافت کرده بودیم که برخی از جریانات و لیدرهای اغتشاشگران با سفارت انگلیس هماهنگی داشتند.
لیدرهای اغتشاشگران در حوادث آبان با سفارت انگلیس هماهنگ بودند عضو فراکسیون نمایندگلان ولایی مجلس گفت: در حوادث آبانماه گزارشاتی را دریافت کرده بودیم که برخی از جریانات و لیدرهای اغتشاشگران با سفارت انگلیس هماهنگی داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100707809273.jpg لیدرهای,اغتشاشگران,در,حوادث,آبان,با,سفارت,انگلیس,هماهنگ,بودند Icana

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دخالت اروپایی‌ها در مسائل داخلی کشورمان اشاره کرد و گفت: شهادت سردار سلیمانی باعث انسجام و اقتدار ملی در کشور شده و همچنین روحیه بسیار با ارزشی را در مردم به وجود آورده است.

وی در ادامه افزود: در استانهای مختلف چندین میلیون نفر در تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی حضور پیدا کردند و این اقتدار و انسجام بدست آمده، موجب شد که سپاه پاسداران با قدرت بتواند مقابله جدی با آمریکایی‌ها در یک جنگ رو در رو داشته باشد؛ متاسفانه برخی‌ها از جمله عوامل استکبار و به ویژه انگلیسی‌ها که از قدیم الایام به روباه مکار شناخته شده بودند، نمی‌خواهند اقتدار بوجود آمده را ببینند.

نماینده مردم کرمان به حضور سفیر انگلستان در جمع معترضان به هواپیمای ساقط شده اشاره و اظهار کرد: معتقدم که کشورهای غربی به ویژه انگلیسی‌ها به دنبال ایجاد توطئه و اغتشاش در کشور هستند؛ بنابراین ما از وزارت خارجه می‌خواهیم که قاطعانه با این افراد برخورد و سفیر انگلیس را اخراج کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه تاکید کرد: در حوادث آبانماه هم گزارشاتی را دریافت کرده بودیم که برخی از جریانات و لیدرهای اغتشاشگران با سفارت انگلیس هماهنگی داشتند که امیدواریم وزارت اطلاعات در این زمینه ورود جدی داشته باشد و با اینگونه مسائل برخورد کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن ابراز تسلیت به خانواده‌های هواپیمای ساقط شده اشاره کرد و گفت: همه از حادثه‌ سقوط هواپیما متاثر هستیم و به خانواده‌های آنها تسلیت می‌گوییم؛ چراکه غم بسیار سنگینی است، اما وقتی به عمق مسئله نگاه می‌کنیم؛ مشاهده خواهیم کرد که این اشتباه برای امن نگه داشتن ایران و 80 میلیون ایرانی صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: بنده از شجاعت سرداران حاجی زاده و سلامی تشکر می‌کنم که آمدند مسئولیت این حادثه را پذیرفتند و همچنین عذرخواهی هم کردند؛ البته ناگفته نماند که به دنبال جبران و استعانت از خانواده های داغدیده این حادثه نیز هستند، اما این مسئله نباید بهانه‌ای شود تا در این شرایط جنگی تلاش‌ سپاهیان عزیز برای حفظ امنیت کشور را مخدوش کرد.

زاهدی تصریح کرد: برنامه ریزی نیروهای مسلح به ویژه سپاه باید به گونه ای باشد که دیگر شاهد  چنین اتفاقاتی در کشور نباشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet