هدر موبایل
1398/10/28 15:23:07
سرویس سیاسی
حسن‌بیکی با اشاره به اظهارات ضدایرانی مقامات آمریکا:

سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران با شکست حداکثری روبرو است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران با شکست حداکثری روبرو شده است.
سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران با شکست حداکثری روبرو است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران با شکست حداکثری روبرو شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201709104672468264.jpg سیاست,فشار,حداکثری,واشنگتن,علیه,تهران,با,شکست,حداکثری,روبرو,است Icana

ابوالفضل حسن‌بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا مبنی اعمال فشار برای انزوای دیپلماتیک، اقتصادی و بازدارندگی نظامی ایران، گفت: ایالات متحده با خروج یکجانبه از برنامه جامع اقدام مشترک تلاش کرد سیاست فشار حداکثری را در مرحله اجرا به نمایش بگذارد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین ترامپ و دیگر مقامات کاخ سفید با تشدید تحریم‌ها تلاش کردند زمینه کاهش فروش نفت کشورمان را فراهم کنند تا از این طریق عرصه اقتصادی نیز دچار آسیب شود.

وی با اشاره به اینکه ایجاد اختلال در روند تبادلات مالی کشور از جمله محورهای سیاست فشار حداکثری آمریکا بحساب می آید، ادامه داد: در واقع آنها می خواهند انزوای اقتصادی ایران اسلامی را رقم بزنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در این راستا تصریح کرد: این مهم در حالیست که طی چند سال گذشته تلاش شده بودجه بدون نفت پیش بینی شود تا در فشار حداکثری ایالات متحده تا حدودی خنثی شود.

حسن‌بیکی افزود: همچنین وجود کشورهای مختلف در اطراف کشورمان موجب شد تا عرصه صادرات محصولات غیرنفتی نیز تقویت شود لذا تاثیر فشار اقتصادی دشمنان نیز کاهش یافت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با یادآوری حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در عین الاسد، خاطرنشان کرد: این موضوع نیز بیانگر خنثی شدن بازدارندگی نظامی ایران محسوب می شود از این رو اظهارات ضدایرانی مقامات آمریکایی صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در اظهاراتی اعلام کرد که راهبرد این کشور در قبال ایران انزوای دیپلماتیک، اقتصادی و بازدارندگی نظامی است.

وی در گفتگویی با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران این تحریم‌ها را بخشی از فشار حداکثری علیه تهران طی یک سال و نیم گذشته برشمرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet