هدر موبایل
1398/10/23 16:26:36
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

انتشار توییت‌های ترامپ فریبکارانه و پوپولیستی است

نماینده مردم اصفهان گفت: انتشار توییت‌های ترامپ یک حرکت فریبکارانه و پوپولیستی است؛ چراکه اگر آمریکا و ترامپ مدافع مردم ایران هستند، باید بگویند که چرا سردار حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رسانده و مزدورانه عملیات کور انجام دادند؟
انتشار توییت‌های ترامپ فریبکارانه و پوپولیستی است نماینده مردم اصفهان گفت: انتشار توییت‌های ترامپ یک حرکت فریبکارانه و پوپولیستی است؛ چراکه اگر آمریکا و ترامپ مدافع مردم ایران هستند، باید بگویند که چرا سردار حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رسانده و مزدورانه عملیات کور انجام دادند؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201903103305613958.jpg انتشار,توییت‌های,ترامپ,فریبکارانه,و,پوپولیستی,است Icana

احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت: مردم با بصیرت کشورمان صحبت‌های ترامپ و امثالهم را به هیچ وجه قبول ندارند.

وی در ادامه افزود: مردم کشورمان حداقل 40 سال است که از توطئه‌های آمریکا رنج برده و می‌دانند که این‌ها دلسوز ایران و ایرانی نیستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره دلایل انتشار توییت‌های فارسی ترامپ تصریح کرد: ترامپ در موضع ضعف این توییت‌ها را منتشر می‌کند و دقیقا شبیه افرادی عمل می‌کند که در گوشه رینگ قرار گرفته باشند و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا از این مخمصه رهایی یابند.

نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: انتشار این توییت‌ها یک حرکت فریبکارانه و پوپولیستی است؛ چرا که اگر آمریکا و ترامپ مدافع مردم ایران هستند، باید بگویند که چرا سردار حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رسانده و مزدورانه عملیات کور انجام دادند؟ وجود اینچنین مسائلی نشان می‌دهد که ترامپ و دولتمردان ایالات متحده دلسوز مردم ایران نیستند.

سالک در ادامه افزود: آمریکایی‌ها بعد از عملیات موشکی سپاه پاسداران عقب نشینی کردند که این حرکت نشان از ضعف دولتمردان آمریکا دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet