هدر موبایل
1398/10/23 12:19:56
سرویس سیاسی
عضو هئیت رئیسه مجلس:

کمترین مجازات سفیر انگیس اخراج است / ترامپ دلسوز مردم ایران نیست

نماینده مردم قم گفت: کمترین مجازات سفیر انگیس این بوده که از کشور اخراج شود؛ چراکه در میان اندک افرادی که علیه نظام شعار می‌دادند، حضور پیدا کرده است..
کمترین مجازات سفیر انگیس اخراج است / ترامپ دلسوز مردم ایران نیست نماینده مردم قم گفت: کمترین مجازات سفیر انگیس این بوده که از کشور اخراج شود؛ چراکه در میان اندک افرادی که علیه نظام شعار می‌دادند، حضور پیدا کرده است.. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107163305384.jpg کمترین,مجازات,سفیر,انگیس,اخراج,است,/,ترامپ,دلسوز,مردم,ایران,نیست Icana

احمد امیر آبادی فراهانی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حضور سفیر انگلستان در جمع معترضان به سقوط هواپیمای اوکراینی اشاره کرد و گفت سفیر انگلیس خلاف شئون دیپلماتیک عمل کرده است و باید وزارت خارجه به این مسئله ورود کرده و برخورد جدی با این فرد داشته باشد.

وی در ادامه افزود: قطعا کمترین مجازات سفیر انگیس این بوده که از کشور اخراج شود؛ چرا که در میان اندک افرادی که علیه یک نظام شعار می‌دادند حضور پیدا کرده است.

وی در بخش دیگری از مصاحبه خود به توییت‌های نگاشته شده ترامپ به زبان فارسی اشاره و تصریح کرد: ترامپ اگر دلسوز مردم ایران بود که حاج قاسم سلیمانی را به شهادت نمی رساند، بنابراین رئیس جمهور آمریکا نمی‌خواهد دلسوزی مردم ایران را داشته باشد.

نماینده مردم قم در ادامه افزود: ترامپ به زعم خودش با انتشار توییت‌هایی به زبان فارسی می خواهد ایران را فریب بدهد، اما ملت ایران در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی وفاداری خود را به نظام، انقلاب و ایران نشان دادند؛ البته ترامپ بداند با این کارهایی که انجام می‌دهد راه به جایی نمی‌برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet