پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/10/22 17:42:17
سرویس اقتصادی
وزیر راه و شهرسازی:

با متخلفان و تعلل‌کنندگان در سانحه هواپیمای اوکراینی برخورد می‌شود

وزیر راه و شهرسازی، با بیان اینکه قطعا با متخلفان سانحه هوایی اخیر برخورد خواهد شد، گفت: یقینا هر فردی که تخلف کرده باشد، باید برکنار شود، قطعا اگر در نتایج بررسی ها به این مسئله برسیم که فردی در رابطه با این حادثه، دچار تخلف و تعلل شده، از آن نمی گذریم.
با متخلفان و تعلل‌کنندگان در سانحه هواپیمای اوکراینی برخورد می‌شود وزیر راه و شهرسازی، با بیان اینکه قطعا با متخلفان سانحه هوایی اخیر برخورد خواهد شد، گفت: یقینا هر فردی که تخلف کرده باشد، باید برکنار شود، قطعا اگر در نتایج بررسی ها به این مسئله برسیم که فردی در رابطه با این حادثه، دچار تخلف و تعلل شده، از آن نمی گذریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201906101688274675.jpg با,متخلفان,و,تعلل‌کنندگان,در,سانحه,هواپیمای,اوکراینی,برخورد,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه نشست کمیسیون عمران مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت بررسی پرونده سانحه هوایی اخیر، گفت: قطعا ما غم زده هستیم و به خاطر بروز چنین سانحه ای بسیار متأسفیم و به خانواده های عزیزان جانباخته تسلیت می گوییم، از طرفی در شرایط کنونی جلسات کمیته بررسی سانحه با حضور کارشناسان مربوطه از دستگاه های متخلف و کارشناسان کشور اوکراین به عنوان صاحب هواپیما در حال برگزاری است. در این کمیته تمام موارد به صورت دقیق بررسی خواهد شد، از این رو کار به صورت حرفه ای و قانونی انجام خواهد شد.

اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه نهادی باید در زمان بحران اقدام به لغو پروازهای هوایی در کشور کند؟، گفت: مسئول لغو پروازها وزارت راه نیست و نهادی که باید اعلام می کرد که پروازها باید در آن زمان متوقف شود، چنین تقاضایی را مطرح نکرد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قطعا با متخلفان سانحه هوایی اخیر برخورد خواهد شد، افزود: یقینا هر فردی که تخلف کرده باشد، باید برکنار شود، قطعا اگر در نتایج بررسی ها به این مسئله برسیم که فردی در رابطه با این حادثه، دچار تخلف و تعلل شده، از آن نمی گذریم./

خبرنگار؛ محمد صوری

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet