هدر موبایل
1398/10/23 10:49:28
سرویس صحن
در پی طرح سوال از وزیر نفت:

نمایندگان از پاسخ وزیر نفت قانع شدند

نمایندگان مردم در مجلس از پاسخ وزیر نفت در خصوص علت کوتاهی وزارت نفت در مورد برنامه‌ریزی لازم جهت تولید سوخت کم سولفور برای شناورها در کشور قانع شدند.
نمایندگان از پاسخ وزیر نفت قانع شدند نمایندگان مردم در مجلس از پاسخ وزیر نفت در خصوص علت کوتاهی وزارت نفت در مورد برنامه‌ریزی لازم جهت تولید سوخت کم سولفور برای شناورها در کشور قانع شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807108118992692.jpg نمایندگان,از,پاسخ,وزیر,نفت,قانع,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در نشست علنی امروز (دوشنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سوال از وزیر نفت قانع نشد، بنابراین توضیحات وزیر به رأی گذاشته شد و نمایندگان با 106 رأی موافق، 52 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 192 نماینده  حاضر در صحن پاسخ های وزیر را قانع کننده دانستند.

سکینه الماسی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در تشریح سوال علی‌اکبر کریمی از وزیر نفت گفت: بازگشت به نامه شماره 374077 مورخ   6/7/1398، گزارش کمیسیون انرژی در خصوص سؤال ملی‌ علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب از وزیر نفت مبنی بر اینکه علت کوتاهی وزارت نفت در مورد برنامه‌ریزی لازم جهت تولید سوخت کم سولفور برای شناورها در کشور، ارسال می‌گردد.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در اجرای ماده (207) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، سؤال فوق در جلسه رسمی مورخ   21/8/1398 کمیسیون با حضور 17 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سؤال کننده و وزیر ، مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سؤال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر نفت، کمیسیون قلمرو سؤال را ملی تشخیص داده و مستند به بند (3) ماده (207) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سؤال جهت اعلام وصول در اولین جلسه ارسال می‌گردد.

گفتنی است امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با سوال بعدی از وزیر نفت گفت: آقایان نجفی و فتحی از طرح سوال خود از وزیر نفت انصراف دادند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet