ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/10/23 11:46:50
سرویس صحن
کامران در تذکر شفاهی:

وزیر امور خارجه با سفیر انگلیس برخورد کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای ظریف باید نسبت به اقدام خبیثانه سفیر انگلیس برخورد قهرآمیز داشته باشد.
وزیر امور خارجه با سفیر انگلیس برخورد کند نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای ظریف باید نسبت به اقدام خبیثانه سفیر انگلیس برخورد قهرآمیز داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100286486128.jpg وزیر,امور,خارجه,با,سفیر,انگلیس,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، حسن کامران دستجردی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن اظهار تاسف از سانحه هواپیمایی، گفت: 8 نفر از مردم اصفهان نیز در این هواپیما بودند که امیدوارم به عنوان شهید تلقی شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: پدر یکی از جان باختگان سانحه هواپیمایی اوکراین در تلویزیون حاضر شده و به اغتشاشگران تذکر داد تا از خون این جان باختگان سوءاستفاده نشود.

وی در تذکری به وزیر امور خارجه اظهار کرد: آقای ظریف باید نسبت به اقدام خبیثانه سفیر انگلیس برخورد قهرآمیز داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر نیرو، اضافه کرد: در ساماندهی رودخانه ها و نظارت بر آن ها از مردم نترسید، همچنین به احیای ستاد زاینده رود توجه کنید که این امر موجب ساماندهی رودخانه ها می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet