هدر موبایل
1398/10/23 12:35:38
سرویس صحن
لاهوتی در تذکر شفاهی:

حضور سفیر انگلیس در تجمعات تهران از عجایب است

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور سفیر انگلیس در تجمعات تهران، از وزیر امور خارجه خواست تا نسبت به اخراج آن اقدام کرده و گزارش عملکرد خود را به مجلس ارائه کند.
حضور سفیر انگلیس در تجمعات تهران از عجایب است نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور سفیر انگلیس در تجمعات تهران، از وزیر امور خارجه خواست تا نسبت به اخراج آن اقدام کرده و گزارش عملکرد خود را به مجلس ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912101305832707.jpg حضور,سفیر,انگلیس,در,تجمعات,تهران,از,عجایب,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابراز همدردی با خانواده جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، گفت: از صداقت فرمانده سپاه برای پذیرش خطای خود تشکر می کنم. یکی از جملات زیبای ایشان در سخنرانی روز گذشته این بود که ای کاش من هم یکی از مسافرین این هواپیما بودم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه تمام مسئولیت این حادثه را در حالی پذیرفت که می توانست مربوط به دستگاه های دیگری هم باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر امور خارجه، گفت: وظایف سفیر چارچوب و قواعد مشخصی دارد و حضور سفیر انگلیس در تجمعات تهران از عجایب است بنابراین وزیر امور خارجه باید به مجلس احضار شده و در خصوص برخورد با سفیر خاطی گزارش دهد. سفیر انگلیس باید هرچه سریع تر اخراج شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet