هدر موبایل
1398/10/23 15:54:28
سرویس اجتماعی
هاشمی:

برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام نکردم/ امیدوارم عرصه در اختیار جوانان شایسته قرار گیرد

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس، انتشار خبری مبنی بر رد صلاحیت شدنش را از اساس غلط دانست و تاکیدکرد با این هدف که فضا را در اختیار جوانان شایسته قرار دهد برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام نکرده است.
برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام نکردم/ امیدوارم عرصه در اختیار جوانان شایسته قرار گیرد نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس، انتشار خبری مبنی بر رد صلاحیت شدنش را از اساس غلط دانست و تاکیدکرد با این هدف که فضا را در اختیار جوانان شایسته قرار دهد برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907105693563298.jpg برای,انتخابات,مجلس,یازدهم,ثبت,نام,نکردم/,امیدوارم,عرصه,در,اختیار,جوانان,شایسته,قرار,گیرد Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه وی رد صلاحیت شده است، گفت: این خبر از اساس غلط است، چرا که بنده از ابتدای سال 98 با صراحت اعلام کرده بودم که در انتخابات مجلس یازدهم شرکت نخواهم کرد، بنابراین برای حضور در انتخابات ثبت‌نام نکردم با این هدف که فضا را در اختیار جوانان شایسته قرار دهم تا بتوانند در این عرصه فعالیت کنند.

مطالبه مردم این منطقه برای تفکیک حوزه انتخابیه همان سال اول محقق شد

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امیدوارم اقداماتی که در حوزه انتخابیه انجام دادم مورد قبول واقع شده باشد، کما اینکه مطالبه اول مردم این منطقه تفکیک حوزه انتخابیه بود که در همان سال اول فعالیت این دوره از مجلس محقق شد، همچنین تامین زیرساخت‌ها که از شعارهای انتخاباتی‌ام بود، عملیاتی شد.

گازرسانی به 90 درصد روستاهای این منطقه

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزییات تامین زیرساخت‌ها در حوزه انتخابیه‌اش، تصریح کرد: گازرسانی یکی از مطالبات مردم این منطقه بود که در این دوره از مجلس از رشد 90 درصدی برخوردار بود، کما اینکه در مجلس نهم تنها 4 روستا از گازرسانی بهره‌مند شده بودند، اما در شرایط کنونی در 90 درصد روستاها یا این پروژه به اتمام رسیده و یا در حال تکمیل است.

3 پروژه راه‌سازی در این منطقه عملیاتی شد

رئیس کارگروه بررسی آسیب‌های اجتماعی مجلس، اظهار کرد: در رابطه با توسعه راه‌های روستایی و جاده‌های بین شهری در گذشته کم کاری شده بود، اما در این دوره از مجلس 3 پروژه فعال شدند، اما تکمیل آنها امری زمان‌بر است.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مجلس مبلغ 120 میلیارد تومان اعتبارات به تکمیل راه بین شاهین دژ و تکاب اختصاص داده شد که اجرای این پروژه آغاز شده است، همچنین احداث بیمارستان که مطالبه اصلی مردم این منطقه بود به مراحل پایانی رسیده و قرار است 22 بهمن ماه افتتاح شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد که در آینده گزارش کاملی از اقداماتی که در این دوره از مجلس در حوزه انتخابیه‌اش انجام داده است را ارائه خواهد داد.

مردم باید در انتخابات حضوری پررنگ داشته باشند

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، در پایان از همشهریانش در حوزه انتخابیه خواست تا در انتخابات مجلس حضوری پررنگ داشته باشند و با این اقدام در جهت تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

بیشتر بخوانید:

دولت در حمایت از معلولان بهانه تراشی نکند.

مردم تحمل فشار اقتصادی بیشتر را ندارند / بیمه‌ها باید فعال‌تر شوند.

مشاهده آنفولانزای خوکی در ایران./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet