هدر موبایل
1398/10/24 09:29:46
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

زمان همگرایی بیشتر کشورهای منطقه فرارسیده است / شاهد شکست سیاست تنش‌آفرینی آمریکا هستیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تنش آفرینی و تشدید اختلافات سیاست آمریکایی ها در منطقه بوده و این مهم در حالیست که ایرانیان درصدد افزایش وحدت در بین کشورهای منطقه است.
زمان همگرایی بیشتر کشورهای منطقه فرارسیده است / شاهد شکست سیاست تنش‌آفرینی آمریکا هستیم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تنش آفرینی و تشدید اختلافات سیاست آمریکایی ها در منطقه بوده و این مهم در حالیست که ایرانیان درصدد افزایش وحدت در بین کشورهای منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107620173169.jpg زمان,همگرایی,بیشتر,کشورهای,منطقه,فرارسیده,است,/,شاهد,شکست,سیاست,تنش‌آفرینی,آمریکا,هستیم Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با امیر قطر و تاکید بر گسترش روابط کشورهای منطقه، گفت: امروزه کشورهای اسلامی منطقه دارای توانمندی در عرصه های مختلف هستند و این موضوعات می تواند به توسعه همکاری های دوجانبه و چندجانبه منجر شود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه آمریکایی ها در سایه ایران هراسی، ثروت و دارایی کشورهای اسلامی را غارت می کنند، اظهار کرد: در واقع تنش آفرینی و تشدید اختلافات سیاست آمریکایی ها در منطقه است و این مهم در حالیست که ایرانیان درصدد افزایش وحدت در بین کشورهای منطقه است.

وی با اشاره به اینکه اگر کشورهای منطقه بر اساس ظرفیت های داخلی خود با همدیگر روابط داشته باشند، شاهد رشد اقتصادی و سیاسی غرب آسیا خواهیم بود، ادامه داد: منافع ملت های مسلمان با گسترش روابط کشورهای منطقه بیش از پیش تامین خواهد شد و این موضوع مولفه مهمی محسوب می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کنیم برخی از کشورها تلاش می کنند امنیت را به کشورهای منطقه بفروشند در حالی که خود آنها توانایی حفاظت از منافعشان در منطقه را ندارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در آینده ای نزدیک شاهد همگرایی بیشتر کشورهای منطقه خواهیم بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه هر چه زمان می گذرد، همسایگانمان بیشتر به هویت واقعی بیگانگان و متجاوزان در منطقه پی می برند از این رو چنین رخدادی سبب افزایش روابط کشورهای منطقه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet