هدر موبایل
1398/10/23 20:08:00
سرویس فرهنگی
سلیمی:

طرح ممنوعیت قطع اینترنت بدون مجوز مجلس در کمیسیون آموزش رد شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از رد طرح ممنوعیت قطع اینترنت بدون مجوز مجلس در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: با واگذاری ۵ موسسه مطبوعاتی به بخش خصوصی مخالفت شد.
طرح ممنوعیت قطع اینترنت بدون مجوز مجلس در کمیسیون آموزش رد شد عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از رد طرح ممنوعیت قطع اینترنت بدون مجوز مجلس در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: با واگذاری 5 موسسه مطبوعاتی به بخش خصوصی مخالفت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103694273031.jpg طرح,ممنوعیت,قطع,اینترنت,بدون,مجوز,مجلس,در,کمیسیون,آموزش,رد,شد Icana

علیرضا سلیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( دوشنبه، 23 دی ماه ) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخ به سوالات نادر قاضی‌پور و سعید باستانی نمایندگان ارومیه و تربت حیدریه در کمیسیون حاضر شد که با بحث و گفت و‌گوهای صورت گرفته قرار شد به وزیر فرصت پیگیری و بررسی مسائل داده شود تا بتواند مستنداتی در این رابطه ارائه کند.

علیرضا سلیمی

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی و رد طرح واگذاری موسسات مطبوعاتی مانند کیهان، ایران، جام جم، اطلاعات و همشهری به بخش خصوصی در نشست امروز خبر داد و افزود: در مورد واگذاری قانون داریم و نیاز به قانون‌گذری جدید نبود و از سویی واگذاری موسسات مذکور مغایر اصل 110 قانون اساسی بود بنابراین پس از بررسی رد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: طرح دیگری هم در مورد معادل سازی مدرک ایثارگران بررسی شد و به دلیل مغایرت با اصل 75 قانونی اساسی و بارمالی در کمیسیون رد شد.

سلیمی افزود: طرح دو فوریتی نمایندگان برای ممنوعیت هر گونه قطعی اینترنت بدون مجوز مجلس مورد بررسی قرار گرفت و از آنجایی که مغایر اصل 110 قانون اساسی، دخالت در امور اجرایی و از وظایف وزارت ارتباطات و شورای امنیت ملی بود رد شد؛ این طرح به هیچ وجه قابل طرح در مجلس نبود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet