هدر موبایل
1398/10/24 09:15:57
سرویس اجتماعی

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهید سلیمانی با حضور پزشکیان

مراسم اختتامیه مسابقات چهارجانبه فوتسال جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور نایب رئیس مجلس برگزار شد.
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهید سلیمانی با حضور پزشکیان مراسم اختتامیه مسابقات چهارجانبه فوتسال جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور نایب رئیس مجلس برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202001101505619575.jpg برگزاری,مراسم,اختتامیه,مسابقات,فوتسال,جام,شهید,سلیمانی,با,حضور,پزشکیان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مراسم اختتامیه مسابقات چهارجانبه فوتسال سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی مجلس شورای اسلامی و با حضور مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس، محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس، علیرضا محجوب نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس و امیر سرتیپ دوم حمید فولادی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی در سالن تربیت بدنی شهید مدرس برگزار شد.

این رقابت‌ها با هدف گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با حضور چهار تیم طی دو روز در تاریخ ۲۲ و ۲۳ دی ماه برگزار شد و سرانجام تیم فوتسال ارتش جمهوری اسلامی ایران قهرمان این دوره از مسابقات شد، همچنین تیم‌های مجلس شورای اسلامی، هنرمندان و بیمه حکمت نیز به ترتیب عناوین دوم تا چهارم را کسب نمودند.

 

مسعود پزشکیان تیتر یک

 

شهادت سپهبد قاسم سلیمانی موجب افزایش وحدت و همدلی میان مردم شد

مسعود پزشکیان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: بنده تصور نمی‌کنم قاسم سلیمانی شهید شده و از دنیا رفته است چرا که نام ایشان با شهادت زنده‌تر شد. شهادت ایشان خون جدیدی را در جامعه به جریان انداخت و باعث افزایش وحدت و همدلی میان مردم شد.

وی با اشاره به مراسم تشییع پرشکوه شهید سپهبد قاسم سلیمانی ادامه داد: مردم در این مراسم  به دلیل صداقت، دوستی، روحیه ایثار و سادگی ایشان با عشق و علاقه حاضر شدند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برگزاری این گونه مسابقات ورزشی فضای همدلی و دوستی را در جامعه تقویت میکند، افزود: باید با درس گرفتن از زندگی این افراد بزرگ در مسیر سربلندی و عزت کشورمان گام برداریم و مرتکب اشتباهات بزرگ نشویم.

 

محمدرضا تابش

 

محمدرضا تابش ضمن‌گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی از برگزار کنندگان این مسابقه تقدیر و تشکر کرد و افزود: ساده زیستی، صداقت، جوانمردی و اخلاق از صفات سردار شهید قاسم سلیمانی بود و مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار موجب وحدت و همبستگی ملی شد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: برگزاری رویدادهای ورزشی موجب تحکیم و تقویت دوستی، محبت، شادی و نشاط در جامعه می‌شود.

تیم اداره خدمات مجلس قهرمان نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام بزرگداشت شهید مدرس شد/ تیم یگان حفاظت قهرمان رده پیشکسوتان

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم تیم‌های برتر نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام بزرگداشت شهید مدرس که با حضور 22 تیم و در دو رده بزرگسالان و پیشکسوتان در آذر و دی ماه سال جاری برگزار شد، معرفی و با اهدای جوایز از آنها تقدیر شد.

بر اساس این گزارش در رده پیشکسوتان تیم یگان حفاظت مقام اول، تیم زنده یاد صحرانورد مقام دوم و تیم اداره کل دفاتر نمایندگان مقام سوم را کسب کردند. همچنین در رده بزرگسالان تیم‌های اداره خدمات، اداره کل دفاتر نمایندگان و معاونت قوانین به ترتیب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

گفتنی است سید جواد هاشمی بازیگر و مجری صداوسیما و عضو تیم فوتسال هنرمندان نیز در این مراسم حضور داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet