هدر موبایل
1398/10/24 11:01:22
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

وزارت امور خارجه مجدد سفیر انگلیس را احضار کند

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در مجلس با انتقاد از تهدید ایران از سوی انگلیس به اعمال تحریم های جدید، از وزارت امور خارجه خواست تا بار دیگر سفیر این کشور را احضار کند.
وزارت امور خارجه مجدد سفیر انگلیس را احضار کند رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در مجلس با انتقاد از تهدید ایران از سوی انگلیس به اعمال تحریم های جدید، از وزارت امور خارجه خواست تا بار دیگر سفیر این کشور را احضار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911105162619749.jpg وزارت,امور,خارجه,مجدد,سفیر,انگلیس,را,احضار,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: وزیر امور خارجه انگلیس به دنبال سقوط هواپیمای بوئینک 737 و در پیروی از دولت تروریستی آمریکا، ایران را به اعمال تحریم های جدید تهدید کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده به عنوان رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در مجلس معتقدم که سفیر انگلیس در تهران در یک اقدام خارج از عرف دیپلماتیک در مقام عکاس در تجمعات هنجارشکنانه حضور پیدا کرده است که این امر می طلبد وزارت امور خارجه به طور جدی با وی برخورد کند.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در مجلس تصریح کرد: وزارت امور خارجه باید بار دیگر سفیر انگلیس را احضار کرده و اقدامات تنبیهی جدی علیه وی اعمال کند و چنانچه قانع نشد، سفیر انگلستان را به عنوان عنصر نامطلوب از کشور اخراج کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet