هدر موبایل
1398/10/24 12:35:03
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در اخطار قانون اساسی:

وزارت اطلاعات عناصر ضدامنیتی را شناسایی کند

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با تاکید بر اخراج سفیر انگلیس به جهت حضور در تجمعات تهران گفت: وزارت اطلاعات عناصر ضدامنیتی و فرد همراه با سفیر در این تجمعات را شناسایی کند.
وزارت اطلاعات عناصر ضدامنیتی را شناسایی کند نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با تاکید بر اخراج سفیر انگلیس به جهت حضور در تجمعات تهران گفت: وزارت اطلاعات عناصر ضدامنیتی و فرد همراه با سفیر در این تجمعات را شناسایی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905102292967761.jpg وزارت,اطلاعات,عناصر,ضدامنیتی,را,شناسایی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری با استناد به اصل 52 قانون اساسی گفت: اقدام اخیر سفیر انگلستان و حضور در تجمع تهران که به دنبال اجرای سیاست های ساکنین دولت در لندن انجام می شود، اقدام نفی استقلال کشور محسوب می شود. سفیر انگلستان در حالی سعی دارد حضورش را در تجمعات انکار کند که فیلم و شواهد کافی وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از روز گذشته تاکنون بیش از 20 نماینده خواهان اخراج سفیر انگلستان شده اند، اما هیچ اقدامی از سوی وزارت امور خارجه صورت نگرفته است، گفت: فردی که همراه سفیر انگلستان در این تجمعات حضور داشته و اکنون فرار کرده، چه کسی بوده است؟ مسئولان امنیتی و وزارت اطلاعات باید این موضوع را به صورت جدی پیگیری کنند. از وزارت اطلاعات انتظار داریم عناصر ضدامنیتی خارجی را شناسایی کند.

وی با اشاره به از بین رفتن 9 میلیون نفر از جمعیت ایران با ایجاد قحطی مصنوعی توسط انگلیس تصریح کرد: وزارت امور خارجه باید غرامت این افراد را از طریق جوامع بین المللی پیگیری کند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به ضرورت اقدام در مقابل زیاده خواهی ها و دخالت های بیجای انگلیس گفت: باید در مقابل موضع طلبکارانه انگلیس ایستادگی کنیم و از استقلال و عزت مردم دفاع کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet