هدر موبایل
1398/10/24 12:33:56
سرویس صحن
ذوالقدر در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور دستور رسیدگی به وضعیت سیل زدگان جاسک را صادر کند

نماینده مردم میناب در مجلس گفت: با توجه به اینکه سیل در جاسک منجر به بی خانمان شدن افراد زیادی شده است، رئیس جمهور دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت سیل زدگان را صادر کند.
رئیس جمهور دستور رسیدگی به وضعیت سیل زدگان جاسک را صادر کند نماینده مردم میناب در مجلس گفت: با توجه به اینکه سیل در جاسک منجر به بی خانمان شدن افراد زیادی شده است، رئیس جمهور دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت سیل زدگان را صادر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907106471386695.jpg رئیس,جمهور,دستور,رسیدگی,به,وضعیت,سیل,زدگان,جاسک,را,صادر,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمصطفی ذوالقدر در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی درخصوص وقوع سیل در جاسک اظهار داشت: سیل در جاسک بسیار عجیب بوده و هزاران نفر را بی خانمان کرده است. رئیس جمهور دستور فوری برای رسیدگی صادر کند. استاندار به شدت پیگیر این مسئله است و امشب تشکیل جلسه می دهد تا وضعیت مردم سیل زده بررسی شود.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس در تذکری به وزیر نفت راجع به سوخت رسانی به قایق های صیادی بیان کرد: مدت هاست صیادان به این سوخت ها اعتراض دارند و می گویند با این سوخت نمی توانیم به دریا برویم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تذکر به وزرای جهاد کشاورزی و صمت راجع به صادرات محصولات کشاورزی گفت: مانند سال های گذشته مجوز صادرات را در لحظات آخر ندهید بلکه باید از هم اکنون به فکر رونق صادرات باشیم تا ارز به کشور وارد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet