هدر موبایل
1398/10/24 12:48:24
سرویس صحن
کریمی در تذکر شفاهی:

دستگاه های اجرایی وظایفشان را به بهانه انتخابات فراموش نکنند

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات نباید مانع رسیدگی به امورات مادی و معیشتی مردم شود، از دستگاه های اجرایی خواست وظایفشان را به بهانه انتخابات فراموش نکنند.
دستگاه های اجرایی وظایفشان را به بهانه انتخابات فراموش نکنند نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات نباید مانع رسیدگی به امورات مادی و معیشتی مردم شود، از دستگاه های اجرایی خواست وظایفشان را به بهانه انتخابات فراموش نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911101061852733.jpg دستگاه,های,اجرایی,وظایفشان,را,به,بهانه,انتخابات,فراموش,نکنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، رضا کریمی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: فرآیند انتخابات با همه شیرینی ها و تلخ کامی هایش نباید باعث شود از معیشت و امورات مادی و نیازهای اساسی مردم غافل شویم از این رو به همه دستگاه های اجرایی کشور به خصوص در استان اردبیل تذکر می دهم وظایف اصلی و سازمانی خود را به بهانه فصل انتخابات فراموش نکنند. 

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز، تسریع کرد: در اجرای عملیات گازرسانی و نصب علمک گاز در روستاهای اردبیل اهتمام بیشتری داشته باشید. همچنین از وزیر راه و شهرسازی خواست نسبت به ریل گذاری راه آهن میانه- اردبیل اقدام کند.

وی در ادامه از سازمان راهداری کشور خواست با توجه به شرایط جوی در خصوص تسریع در رفت و آمد در مسیرها و راه های روستایی اقدام نماید. از سرپرست وزارت جهاد کشاورزی می خواهم در خصوص سامانه نوین آبیاری و آغاز عملیات اراضی مربوط به سدهای حوزه انتخابیه اینجانب اقدام نماید.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر نیرو گفت:در خصوص اجرا و تکمیل آبرسانی به روستاهای تابعه و تامین آب شرب استان اردبیل و همچنین طرح جمع آوری فاضلاب شهری حوزه انتخابیه اینجانب اقدام نماید.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: نسبت به تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف و تحقق وعده های داده شده به فرهنگیان و بازنشستگان اهتمام داشته باشید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از شورای نگهبان درخواست می کنم نسبت به بررسی دقیق صلاحیت معترضین به هیات های نظارت اهتمام نماید و دلایل و مستندات مربوطه را به صورت کتبا به ذی نفعان اعلام کند./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet