خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/24 13:10:16
سرویس صحن
خدری در تذکر شفاهی:

شورای نگهبان نهایت انصاف و عدالت را در بررسی صلاحیت‌ها به کار گرفت

نماینده مردم بوشهر گفت: اعضای شورای نگهبان نهایت انصاف و عدالت را در راستای تأمین حق‌الناس که مورد تاکید مقام معظم رهبری و مطالبه افکار عمومی بوده در بررسی صلاحیت‌ها مبذول داشته‌اند.
شورای نگهبان نهایت انصاف و عدالت را در بررسی صلاحیت‌ها به کار گرفت نماینده مردم بوشهر گفت: اعضای شورای نگهبان نهایت انصاف و عدالت را در راستای تأمین حق‌الناس که مورد تاکید مقام معظم رهبری و مطالبه افکار عمومی بوده در بررسی صلاحیت‌ها مبذول داشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104522259498.jpg شورای,نگهبان,نهایت,انصاف,و,عدالت,را,در,بررسی,صلاحیت‌ها,به,کار,گرفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و تسلیت به مناسبت درگذشت تعدادی از هموطنان در کرمان و سانحه سقوط هواپیما و محکوم کردن اقدام ناشایست سفیر انگلیس، اظهار داشت: از تلاش‌های هیئت‌های اجرایی و نظارت در خصوص بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی سپاسگزاری می‌کنم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعضای شورای نگهبان نهایت انصاف و عدالت را در راستای تأمین حق‌الناس که مورد تاکید مقام معظم رهبری و مطالبه افکار عمومی بوده مبذول داشته‌اند.

وی افزود: در جریان بررسی صلاحیت‌ها از ظرفیت آیت‌الله رئیسی در قوه قضاییه که مبارزه شفاف با فساد را در اولویت قرار دهد بهره گرفته‌اند و موارد و مستندات رد صلاحیت مربوط به نمایندگان فعلی را در اختیار قوه قضاییه قرار داده تا بصورت قضائی مورد رسیدگی و ملاک عمل قرار گیرد تا ضمن حفظ جایگاه قانون حق افراد نیز تضییع نشود.

خدری گفت: مسئولان از همه ظرفیت‌ها برای کمک به سیستان و بلوچستان استفاده کنند و اجازه ندهند مردم بیش از این در آثار سیل گرفتار باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet