هدر موبایل
1398/10/24 16:23:29
سرویس اجتماعی
همایون هاشمی:

مرحوم امینی فرد جز سرمایه‌های ارزشمند مجلس بود

مراسم بزرگداشت محمد نعیم امینی‌فرد نماینده فقید مردم ایرانشهر با حضور اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد.
مرحوم امینی فرد جز سرمایه‌های ارزشمند مجلس بود مراسم بزرگداشت محمد نعیم امینی‌فرد نماینده فقید مردم ایرانشهر با حضور اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106382381922.jpg مرحوم,امینی,فرد,جز,سرمایه‌های,ارزشمند,مجلس,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، مراسم بزرگداشت محمد نعیم امینی‌فرد، نماینده فقید مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار و عضو کمیسیون بهداشت و درمان و تلفیق بودجه 99 مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۲۲ دی‌ماه در مسجد مجلس شورای اسلامی برگزار و همچنین امروز (سه شنبه ۲۴دی ماه) مراسمی از سوی کمیسیون بهداشت و درمان، وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

مرحوم امینی فرد جز سرمایه‌های انسانی ارزشمند مجلس بود

همایون هاشمی ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت محمد نعیم امینی‌فرد، گفت: کمیسیون بهداشت یکی از موثرترین عضو خود را از دست داد و برای از دست دادن ایشان بسیار متاثر هستیم، مرحوم امینی فرد جز سرمایه‌های انسانی ارزشمند کشور بود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مرحوم امینی فرد بسیار مسلط به مباحث تخصصی و تاثیرگذار در مسائل مهم ملی و کشوری بود، افزود: ایشان امورات و مباحث مربوط به حوزه انتخابیه را با دلسوزی پیگیری می کرد و علاقمند به خدمت به مردم و از مقبولیت خوبی در کمیسیون و مجلس برخوردار بود.

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، افزود: مرحوم امینی فرد متخصص چشم بود که در برخی بیمارستان‌های تهران و زاهدان و ایرانشهر به مداوای بیماران به ویژه بیماران بی بضاعت می‌پرداخت.

برگزاری مراسم بزرگداشت نماینده مردم ایرانشهر با حضور اعضای کمیسیون بهداشت مجلس

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، در پایان، تصریح کرد: مراسم بزرگداشت مرحوم امینی فرد ظهر امروز با حضور اعضای کمیسیون بهداشت و درمان، مسئولان وزارت بهداشت و مقامات لشکری و کشوری در مسجد جامع سعادت آباد تهران برگزار می‌شود. همچنین برای آن عزیز سفر کرده، غفران الهی و برای خانواده معزز و سایر بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند سبحان مسئلت دارم ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet