هدر موبایل
1398/10/24 16:30:16
سرویس سیاسی
بروجردی با تاکید بر پایبندی ایران به برجام:

اروپایی‌ها به جای استفاده از مکانیسم ماشه به تعهدات خود عمل کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه ایران به تعهدات برجامی خود پایبند بوده و کاهش تعهدات نیز واکنش منطقی ایران به رفتار ۵+۱ بوده است، گفت: اروپایی‌ها به جای استفاده از مکانیسم ماشه به تعهدات خود عمل کنند.
اروپایی‌ها به جای استفاده از مکانیسم ماشه به تعهدات خود عمل کنند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه ایران به تعهدات برجامی خود پایبند بوده و کاهش تعهدات نیز واکنش منطقی ایران به رفتار 5+1 بوده است، گفت: اروپایی‌ها به جای استفاده از مکانیسم ماشه به تعهدات خود عمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104486547886.jpg اروپایی‌ها,به,جای,استفاده,از,مکانیسم,ماشه,به,تعهدات,خود,عمل,کنند Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به فعال‌سازی مکانیسم ماشه از سوی طرف‌های اروپایی برجام، گفت: اروپا در مورد عدم اجرای تعهدات برجامی متهم ردیف دو است. بعد از خروج آمریکا از  برجام آمریکایی‌ها با فشار به کشور اروپایی مانع از انجام تعهدات این کشورها در ارتباط با توافق هسته‌ای هستند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این امر تخلف آشکار و نشان دهنده ضعف کشورهایی اروپایی و فشار پذیری آنها از آمریکا است بنابراین آنها باید پاسخگوی جامعه بین‌المللی باشند زیرا ایران به تعهدات خود در برجام پیوسته عمل نموده است.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: این مسیر مانند جاده دوطرفه است. به همین جهت جمهوری اسلامی ایران تصمیم به کاهش تعهدات گام به گام گرفت که کاملا منطقی است. اروپایی‌ها اگر نگران هستند به جای استفاده از مکانیسم ماشه به تعهدات خود عمل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران قطعا در هر شرایطی بر اساس منافع ملی خود عمل می‌کنند و تسلیم تهدید اروپایی‌ها نمی‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet