خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/28 11:21:22
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه:

درباره فرجام سفیر انگلیس باید به رسانه‌ها و مردم اطلاع رسانی شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: از سوی وزارت خارجه بازخواست و احضار سفیر انگیس صورت گرفته است و معتقدم نتایج این احضار باید به رسانه‌ها و مردم ایران اعلام شود.
درباره فرجام سفیر انگلیس باید به رسانه‌ها و مردم اطلاع رسانی شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: از سوی وزارت خارجه بازخواست و احضار سفیر انگیس صورت گرفته است و معتقدم نتایج این احضار باید به رسانه‌ها و مردم ایران اعلام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201909102370464153.jpg درباره,فرجام,سفیر,انگلیس,باید,به,رسانه‌ها,و,مردم,اطلاع,رسانی,شود Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حضور سفیر انگلیس در جمع دانشجویان معترض به سقوط هواپیمای اوکراینی مقابل یکی از دانشگاه‌های تهران اشاره کرد و گفت:  این حرکت سفیر انگلیس خلاف کنوانسیون‌های بین‌المللی بوده و البته از لحاظ عرف مناسبات میان دو کشور هم این مسئله پذیرفته نیست.

وی با اشاره به خروج سفیر انگلیس از کشور، افزود: البته از سوی وزارت خارجه بازخواست و احضار سفیر انگیس صورت گرفته است و معتقدم که نتایج این احضار باید به رسانه‌ها و مردم ایران اعلام شود.

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوی استکباری انگلیس علیه ایرانی‌ها اشاره و تاکید کرد: انگلیسی‌ها هیچ وقت به دنبال خیر و صلاح ملت ایران نبودند و همین مسئله باعث شده که این رفتار سفیر انگلیس اولین ابهامی را که در ذهن‌ها متبادر کند، مداخله و ایجاد چالش در کشور است و البته این رفتار مداخله جویانه هم واکنش‌های تندی را در پی داشت.

نماینده مردم اسلام آباد غرب اظهار کرد: انگلیسی‌ها نمی‌توانند واقعیت تارخی خود را پنهان و همچنین اقدام سفیرشان را لاپوشانی کنند؛ متاسفانه این‌ها به جای اینکه واقعیت را بپذیرند و از ملت ما عذرخواهی کنند به سمت مسائلی از جمله تحریم‌های جدید علیه ایران سوق پیدا می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet