هدر موبایل
1398/10/26 13:13:04
سرویس فرهنگی

تقاضای 4 تحقیق و تفحص از دستگاه‌های علمی آموزشی روی میز کمیسیون آموزش

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده ۴ تقاضای تحقیق و تفحص از دستگاه‌های حوزه آموزش کشور را در دستور کار خود دارد.
تقاضای 4 تحقیق و تفحص از دستگاه‌های علمی آموزشی روی میز کمیسیون آموزش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده 4 تقاضای تحقیق و تفحص از دستگاه‌های حوزه آموزش کشور را در دستور کار خود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/49513.jpg تقاضای,4,تحقیق,و,تفحص,از,دستگاه‌های,علمی,آموزشی,روی,میز,کمیسیون,آموزش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده در روزهای یکشنبه و دوشنبه (29 و 30 دی‌ماه) نشست تخصصی برگزار می‌کنند.

بررسی طرح تحقیق و تفحص از پارک های علم و فناوری کشور با حضور نمایندگان متقاضی، بررسی طرح تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی کشور و دستاوردهای این سازمان حسب وظایف مجموعه و نیازهای کشور با حضور نمایندگان متقاضی دو دستور کار دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز یکشنبه است.

در روز دوشنبه نیز بررسی طرح تحقیق و تفحص از عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان همدان در حوزه های آموزشی، تربیتی، مدیریتی، انتصابات و مالی با حضور نمایندگان متقاضی و بررسی طرح تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی می‌شود.

دعوت از وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سوالات خدیجه ربیعی، حبیب اله دهمرده، سید احسن علوی، حسینعلی حاجی (2فقره) و محمد خدابخشی نیز دستور کار پایانی این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز دوشنبه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet